Egyptský horoskop vám prezradí, aká je vaša osobnosť podľa dvanástich znamení.dreamstime
StoryEditor

Ste nerozhodná, priamočiara alebo intuitívna? Egyptský horoskop dokáže odhaliť vašu osobnosť a určiť najvhodnejšie povolanie

27.03.2022, 14:00
Životný štýl
Starí Egypťania sa vždy so svojimi otázkami a neistotami obracali ku hviezdam. Tie podľa nich dokážu prezradiť, aká je vaša osobnosť alebo aký osud vás čaká. Egyptský horoskop obsahuje dvanásť znamení pomenovaných podľa bohov a bohýň. Zistite, ktoré z nich charakterizuje práve vás.

Geb

  • 12. – 29. február,  20. – 31. august

Tí, ktorí sa narodili v znamení Geba ako boha zeme, bývajú láskaví, lojálni a veľmi intuitívni. Pre druhých sú ako magnet a často sú obklopení vernými a spoľahlivými priateľmi. Z času na čas odhalia svoju prehnane emocionálnu a citlivú povahu, ale zároveň sa vždy snažia zachovať pokoj a chladnú hlavu. Na niektorých môžu pôsobiť placho a to len preto, že veľa premýšľajú. Mávajú skvelú pamäť a nikdy nezabúdajú na to, čo pre nich iní urobili. Najviac im môžu vyhovovať profesie spojené so životným prostredím či učiteľstvo.

Usir

  • 10. marec, 27. november – 18. december

Usir predstavuje v Egyptskom horoskope boha plodnosti a úrody. Ľudia narodení v tomto znamení majú dve osobnosti. Na jednej strane sú energickí a silní, no na druhej vedia byť aj príliš nerozhodní a zraniteľní. Napriek tomu bývajú optimistickí, štedrí a sebavedomí, vďaka čomu vždy dosiahnu svoj cieľ. Sú prirodzenými vodcami, ktorí myslia vždy v prvom rade na seba. Bývajú priami a keďže neradi plnia rozkazy, vynikajú svojou nezávislou povahou. Snažia sa žiť pre daný okamih a nemyslia na budúcnosť. Najlepšie pre nich bude, ak si založia vlastnú firmu, kde budú sami sebe pánmi.

Eset

  • 11. – 31. marec, 18. – 29. október, 19. – 31. december

Symbolom materstva a ženskosti je Egypťanmi uctievaná bohyňa Eset. Tí, ktorí mali šťastie a narodili sa v tomto znamení, sú nepochybne veľmi úprimní, ale najmä priamočiari a otvorení. Okrem toho bývajú aj spoločenskí a vždy keď treba, snažia sa druhým pomôcť a poradiť. Vďaka energii bohyne Eset mávajú skvelý zmysel pre humor a neustále sú nabití dobrou náladou. Keďže sú starosti ich nepriateľom, snažia sa vždy vyhnúť prekážkam a konfliktom. Úspešní môžu byť najmä v umení, marketingu či zábavnom priemysle.

image

Bohyňa Eset

dreamstime
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. február 2024 22:25