Vodnár

Vodnár
Vodnár
21.1. - 18.2.
Vodnar

Vzťahy: Nepodľahnite zvodom a lákadlám, ktoré sú okolo vás. Názov karty vystihuje veľa. Pre chvíľku vášne mimo váš vzťah si môžete pokaziť seriózne partnerstvo. Pozor aj na sklony k tyranii, či na druhej strane k slepej poslušnosti. Každý extrém vo vzťahu je nedobrý. Učíme sa jeden od druhého, ale nie za cenu sebazničenia, či víťazstva nadobudnutého zastrašovaním. Na druhej strane táto karta naznačuje vynikajúci sex. Pokiaľ je so stálym partnerom, prečo aj nie?

Práca: Nenechajte sa opantať zlom, klamstvom a závislosťou. Pristupujte k všetkému s mierou. Svedomite si vyberajte ľudí na spoluprácu, aby ste nevkĺzli do tmy. Treba si dať pozor aj na alkohol, aby neprešiel na pracovisko, čo sa nevypláca. Mnohí ľudia tak prišli o sľubnú kariéru i o financie. Na druhej strane, pozor na workoholizmus, aby ste kvôli práci nestratili svoje cenné chvíle v súkromí. 

Zdravie: Prejedanie sa i závislosť každého druhu znamená nebezpečenstvo pre fyzické i duchovné telá. Nehovorte si, že však len trošku a teraz, lebo vtedy ste už jednou nohou v závislosti na čokoláde, či alkohole. Prílišné lipnutie na druhom človeku je duševnou chorobou. Dajte preto slobodne dýchať tým, ktorých máte radi. 

Autor: moneo.sk
menuLevel = 3, menuRoute = magazin/horoskop/vodnar, menuAlias = vodnar, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
12. apríl 2024 01:26