Chudnutie
Zdroj: pixabay.com

Trápia vás povianočné kilá? Zbavte sa ich jednoducho pomocou týchto rád

Denisa Badalová 10.01.2019, 14:58 Zdravie
Počas vianočných sviatkov a silvestrovských osláv sa takmer každá z nás prestane kontrolovať a užívame si všetky dobroty plnými dúškami. Avšak ručička váhy je nemilosrdná. Ako sa vianočných kíl zbaviť rýchlo a jednoducho?

Najdôležitejšie je vrátiť žalúdok do pôvodného stavu. Zabudnite na sladké, vysmážané a tučné jedlá, ktoré ste si dopriali počas sviatkov.

Ako teda postupovať?

Nezačínajte deň bez raňajok, na ktoré si pripravíte niečo, čo vás zasýti na dlhšiu dobu. Napríklad vajíčka, avokádo či biely jogurt. Na doobedie si pripravte misku ovocia a na poobedie misku zeleniny. Aké druhy ovocia a zeleniny zvolíte, je na vás. Ak zelenine veľmi neholdujete, pripravte si mix orieškov ako sú mandle, vlašské orechy, lieskové orechy či kešu.

Prvý týždeň svoj jedálniček úplne odľahčite. Zoberte to ako menší detox, počas ktorého budete jesť najmä šaláty, smoothie a lahodné polievky. Dôležité však je, aby ste v žiadnom prípade nehladovali. Denne zjedzte 5 porcií jedla a dodržujte pitný režim.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.