shutterstock.com
StoryEditor

Muži otvorene: TAKTO to vyzerá, keď vás chceme podviesť!

20.02.2021, 14:00
Vzťahy
Ako vyzerá skutočná láska a kedy naozaj chlap skutočne miluje ženu? Je žiarlivosť len nedostatkom sebavedomia? Dvaja muži prehovorili špeciálne pre Evitu o svojom pohľade na lásku, žiarlivosť i neveru.

Filip: Ak sa o vzťah nestaráte každý deň, začne to škrípať

Muž v prvom rade musí byť gentleman a musí mať k žene rešpekt! Venuje jej dostatok pozornosti, chráni ju, všíma si a váži maličkosti, ktoré pre neho každý deň robí. Vyznania lásky môžu fungovať v začiatku vzťahu, no myslím si, že dôležitejšie sú skutky. Každá žena sa poteší malému prekvapeniu, ktoré vzťah oživia aj po mnohých rokoch. Nemusí to byť kytica kvetov. Za pokus možno stojí prekvapiť ženu tým, že pripravíte večeru, povysávate alebo vynesiete smeti bez zbytočného frfľania.

Prirodzená žiarlivosť je súčasťou každého zdravého vzťahu a myslím, že do určitej miery je prejavom lásky a druhej polovičke to lichotí. Samozrejme, v rámci normy! Žiarlivosť, ktorá obmedzuje jedného alebo oboch partnerov, vyvoláva hádky či iné nezhody do vzťahu nepatrí. Či už je prejavom lásky, majetníctva alebo nízkeho sebavedomia jedného z partnerov. Ak muž miluje svoju ženu, nikdy ju neponíži pred inou ženou, akokoľvek mu je daná slečna sympatická.

Myslím si, že ak sa partneri nedostatočne venujú jeden druhému a vzťah berú ako samozrejmosť, začnú sa nudiť. V začiatku vzťahu sa každý z partnerov snaží očariť toho druhého, no po dlhšom období sa veľakrát snaha vytratí. Iným dôvodom môže byť nespokojnosť muža v intímnom živote, ktorú s partnerkou nerieši otvorene, a tak náhradu hľadá niekde inde. 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. máj 2024 01:08