shutterstock.com
StoryEditor

Muži otvorene: TAKTO to vyzerá, keď vás chceme podviesť!

20.02.2021, 14:00
Vzťahy
Ako vyzerá skutočná láska a kedy naozaj chlap skutočne miluje ženu? Je žiarlivosť len nedostatkom sebavedomia? Dvaja muži prehovorili špeciálne pre Evitu o svojom pohľade na lásku, žiarlivosť i neveru.

Michal: Milujúci muž si na žene všíma detaily, ktoré nikto iný nevidí

Myslím si, že muž, ktorý miluje, chce žene dať všetko na svete. Je pre ňu ochotný zomrieť, zároveň pre ňu žiť. Myslí na ňu, keď s ňou nie je a keď je s ňou, tak preto, lebo chce, nie preto, že musí. Zároveň k nej pociťuje rešpekt. Podporuje ju v tom, čo robí, lebo chce, aby bola šťastná a úspešná. Nerozmýšľa o tom, či s ňou bude, alebo nebude aj zajtra. Lebo tak to znamená, že akceptuje určitým spôsobom „my“ do svojho „ja“. Miluje na nej detaily, ktoré si nikto druhý nevšimne. A tisíc ďalších vecí. V prvom rade už nehľadá žiadnu inú.

Ako vzniká nevera? V prvom rade keď má na to muž priestor, dôvod a hlavne chuť. Vzájomná chémia medzi mužmi a ženami je vec, ktorú nepoprieš. U mužov je to vždy spojenie chémie a toho, že im doma niečo chýba, alebo pred niečím utekajú. Alebo sú skrátka len promiskuitní a jedna im nestačí. Poznám veľmi veľa ľudí, ktorí sú v podstate len dobití zo stereotypu, v ktorom žijú. Jednoducho nevedia, ako by v sebe a vo vzťahu rozdúchali oheň a vášeň, tak to skúšajú cez inú ženu.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
24. február 2024 03:29