Prečítajte si astrologickú predpoveď na tento týždeň.dreamstime
StoryEditor

Prečítajte si HOROSKOP na tento týždeň: Blíženci si musia dať pozor na faloš, Rak na finančné problémy

27.11.2023, 09:00
ASTRO

Chceli by ste vedieť, aký týždeň vás čaká? Pripravili sme si pre vás týždenný horoskop, vďaka ktorému sa dozviete, na čo sa môžete tešiť a kde si naopak dať pozor. Pozrite sa na svoju predpoveď podľa astrológie na týždeň od 27. novembra do 3. decembra.

Baran

Máte odlišný pohľad na život, no ste naň hrdé. Ukážte preto tento týždeň ľuďom okolo seba, kto naozaj ste. Nemeňte sa, pretože iba tak dokážete čokoľvek, čo chcete, a to najmä v kariérnej oblasti. Venovať sa nezabudnite ani vášmu psychickému zdraviu. Keďže v poslednej dobe pociťujete nadmerný stres, doprajte si oddych a relax v prítomnosti blízkych, ktorí vám pomôžu zvládnuť každý problém.

Býk

Čo sa týka kariéry, pripravte sa na úspešný týždeň. Dostanete totiž možnosť ukázať, čo vo vás je, vďaka čomu vás čaká zvýšenie platu alebo vyššia pozícia. Ťažké dni však zažijete vo vzťahoch, kde budete musieť čeliť rôznym výzvam a nepríjemnostiam. S partnerom budete riešiť najmä problémy s dôverou. Dajte si preto pozor na nedorozumenia a nepokazte si atmosféru románikom, ktorý nemá budúcnosť.

Blíženci

Tento týždeň si dajte pozor na svoje okolie. Je dosť možné, že vám niektorí ľudia ukážu svoju pravú tvár. Či už odhalíte ich zlomyseľnosť, faloš alebo naopak lásku k vám, nezabúdajte na to, že všetko je tak ako má byť. Našťastie, hviezdy vám prinesú veľa sily a odvahy, aby ste toto náročnejšie obdobie zvládli. Vo vzťahoch sa snažte nasledovať svoje srdce a nepočúvajte rady druhých. Ak ste nezadané, skúste sa viac otvoriť a láska k vám príde aj sama. 

Rak

Tento týždeň budete musieť riešiť množstvo finančných problémov. Dajte si pozor na svoje zdravie, pretože sa u vás môžu objaviť príznaky depresie a pocity osamelosti. Jedinou útechou vám v tejto ťažkej situácii bude partner, ktorý vám poskytne porozumenie a oporu. Ak však budete trpezlivé a zachováte pokoj, podobné problémy vás ďalší týždeň obídu.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
24. február 2024 03:48