Vďaka týmto kameňom a kryštálom bude chudnutie oveľa jednoduchšie.dreamstime
StoryEditor

Najlepšie kamene na chudnutie: Tieto kryštály vám pomôžu zhodiť pár kíl, obklopte sa nimi

04.11.2022, 14:00
Životný štýl

Snažíte sa zdravo stravovať, pravidelne cvičiť, no nadbytočných kíl sa stále nedokážete zbaviť? Máme pre vás dobrú správu, na váš problém existuje riešenie. S chudnutím vám totiž môžu pomôcť liečivé kamene a kryštály, ktoré vás motivujú a podporia v dosahovaní vysnívanej postavy.

Je úplne normálne, ak sa na vašej ceste za vysnívanou postavou občas cítite demotivované z nulových výsledkov. Či už za to môže stres v práci, problémy v partnerskom živote alebo pomalé zhadzovanie kíl. Chudnutie je jednoducho ťažké pre každého. Našťastie, na každý problém existuje riešenie. Aby ste boli motivovanejšie a spokojnejšie, môžete si zaobstarať liečivé kamene a kryštály, ktoré vás na ceste stať sa chudšou podporia. Dokážu totiž pôsobiť na určité príčiny, ktoré u vás spôsobili zvýšenú hmotnosť. Predtým, ako ich použijete, nezabudnite ich vyčistiť, pretože absorbujú okolité energie, vrátane tých zlých. Týmito kameňmi by ste sa mali obklopiť, ak túžite schudnúť.

Modrý apatit

Tento prekrásny modrý kameň vám môže pomôcť kontrolovať hlad a brániť v prejedaní sa. Ak ho budete nosiť neustále pri sebe, podporíte svoju myseľ, začnete sa viac sústrediť na váš cieľ a budete sa cítiť omnoho viac pozitívnejšie.

Peridot

Peridot je kryštál drahokamu olivín, ktorý spoznáte podľa sýto zelenej farby. Aj tento vzácny kameň vám môže byť v udržaní motivácie na ceste za vysnívanou postavou. Okrem toho je účinný aj proti úzkosti, strachu, detoxikuje telo, zvyšuje silu a zlepšuje činnosť niektorých orgánov.

Sodalit

Tento prenádherný kryštál podporuje metabolizmus, a preto môže byť pri snahe schudnúť veľmi cenný. Nielenže vám pomôže pri rozhodovaní o zdravšom stravovaní a vyhýbaní sa prejedaniu, ale zmierni emocionálny stres a úzkosť.

Kremeň (biely)

Ochranným kameňom a skvelým pomocníkom pri odstraňovaní negatívnej energie môže byť aj biely kremeň. Aby vás čo najviac motivoval k chudnutiu, noste ho v kabelke, vo vrecku alebo si ho dajte na noc pod vankúš.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
23. júl 2024 01:10