profimedia
StoryEditor

Africký horoskop vraj dokáže odhaliť viac, než ten klasický. K akému znameniu patríte?

02.09.2021, 08:30
Životný štýl
Klasický horoskop je síce najrozšírenejší, no podľa mnohých nepresný. Existujú tak mnohé verzie - medzi nimi aj africká, ktorá dokáže opísať vaše znamenie o čosi presnejšie.

Bohatstvo jantáru (4.1. - 3.2.)

Ľudia narodení v tomto znamení sú považovaní za nezbedníkov, ktorí radi vystrkujú rožky. Rebélia je neodmysliteľnou súčasťou osobnosti, a tak sa vyhýbajú viacerým pravidlám. Nemajú za úmyslom ublížiť, jednoducho ich k tomu ťahá vnútorný popud. Zvyčajne sú však dobrými priateľmi - a k tomu ovplývajú aj inými kvalitami, ako bystrosťou, ale aj nadanosťou. Všetko, do čoho sa pustia, býva úspešné.

Rodina (4.2 - 5.3.)

Ak ste sa narodili v znamení rodina, je jasné, že ste mimoriadne rodinne založený a okrem iného máte silne vyvinutý zmysel pre druhých. Na to, aby ste boli v živote šťastní, potrebujete najmä stabilnú oporu v podobe ľudí, ktorí pri vás stoja v dobrom aj v zlom. Pre druhých by ste urobili aj modré z neba - a často máte sklon obetovať sa na úkor vlastných potrieb. Skúste sa však sústrediť aj na samých seba, potrebujete to.

Každodenná láskavosť (6.3. - 4.4.)

Keď ste narodení v tomto znamení, značí to o tom, že ste srdečným, otvoreným človekom. Ľudia vo vás nachádzajú oporu, a tak sa na vás často obracajú s tým, aby ste im pomohli a poradili. Dôverujú vám a to je azda ten najväčší kompliment, aký od okolia môžete dostať. Byť vašim priateľom je skutočne výhrou - dajte si však pozor na to, aby to niektorí ľudia nezneužívali.

Trh (5.4. až 4.5.)

Keď ste osamote, trpíte. Okrem toho, že sa vám objavujú úzkostné stavy, vás totiž prepadajú aj pochybovačné myšlienky, kedy o sebe pochybujete. Milujete spoločnosť a vyžívate sa v tom, ak ste obklopení ľuďmi, ktorých máte radi. Aj keď neviete byť príliš samostatní, zdá sa, že vám takýto štýl života vyhovuje a robí vás šťastným. Na oplátku dávate svojim blízkym  dobrú energiu a pocit bezpečia.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. február 2024 21:39