instagram basastevulova
StoryEditor

Toto sú inšpiratívne Slovenky na Instagrame, ktoré nás naozaj bavia. Prečo? Pretože sú prirodzené!

19.06.2019, 16:30
Životný štýl
V dnešnej dobe sú instagramy niektorých influencerov preplnené toľkými najrôznejšími spoluprácami, že už ani nedokážete nájsť prirodzenosť a autentickosť. My sme našli ženy, ktoré majú profily vyskladané krásnymi inšpiratívnymi fotkami a na nás pôsobia veľmi dobre. Veď napokon, presvedčte sa sami.

Baša Števulová - @basastevulova

Bývala profesionálna snowboardistka má svoj Instagram vyskladaný naozaj krásne. Nájdete tam veľmi veľa fotiek z jej karavanových zážitkov, jej synčeka Tobiáša, prírodu, produkty jej vlastnej značky Diobo, ktorá sa sústredí na detskú módu a zopár fotiek zo spoluprác, ktoré si však dôkladne vyberá a s ktorými musí byť 100 percentne stotožnená. Baša je odvážna žena, ktorá keď si zmyslí, vyberie sa na výlet na Srí Lanku, s kamarátkou a všetkými ich deťmi. Najlepšie na tom je, že idú bez mužov, čo je pre niektoré z nás naozaj odvážny čin. Za nás palec hore! Prirodzená, na nič sa nehrajúca žena, z ktorej srší obrovská dávka pozitívnej energie a ktorá si užíva život naozaj NAPLNO. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veľa z vás mi píše, že kde som nabrala tú odvahu cestovať sama s Tobčom, tak ďaleko a ešte duplom tehotná ?? Kamoškovia ale viete, že na cestovanie vám netreba predsa odvahu? Je úplne jedno či idete do Tatier alebo na Srílanku, jediné čo potrebujete je možno zmeniť očakávania od dovolenky ??‍♀️ Jasné, že to nie je vždy najjednoduchšie a knižku si na pláži čítať asi celý deň nebudete, ale cestovať s deťmi je najväčšia radosť. A nech si zvykajú predsa na nové miesta, ľudí, jedlo, na to že nebudú spať vo svojej posteli každý deň a ak budeme prispôsobiví my, budú aj oni. Či sa mýlim? ???‍♀️

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Normálne som dospelá a toto je môj život. Netuším kedy sa to stalo ale je to as dreamy as it gets. ???

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

Soňa Višňovská @tvorit_a_lubit

Tak, ako píše na svojom profile: ,,Žieňa s chuťou tvoriť a ľúbiť." Soňa je šikovná žienka, ktorá si momentálne užíva materskú "dovolenku". Popritom však pracuje na svojich vlastnoručne vyrábaných produktoch, ako oblečení, náušniciach a hrnčekoch. Jej tvorba je naozaj nápaditá a jej Instagram pôsobí veľmi minimalisticky, je naplnený nádhernými farbami a každá fotka ladí s tou predošlou. Je naozaj vidno, že to čo robí, ju baví. A robí to teda naozaj dobre! 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dlhšie než večnosť, trvá už len moja výroba náušníc. ? Ale zajtra! Zajtra sú už dostupné na eshope. Juch! ♥️ . #tvoritalubit #macrame

Príspevok, ktorý zdieľa Soňa Višňovská (@tvorit_a_lubit),

Iveta Kopernická @donnaiveh 

Módna blogerka a certifikovaná módna štylistka, ktorá radí ženám, ako sa obliekať. Na svoje si príde naozaj každá. Milovníčka sukní, šiat, nohavíc, no jednoducho každá žena, ktorá miluje módu. Ak potrebujete radu štylistky, stačí, ak si otvoríte jej profil a ihneď na vás vykukne nekonečne veľa módnych kombinácii a nápadov pre outfity na každý deň. 

Dominika Žáková @dominikazakova 

Dominika je mladá nadaná umelkyňa, ktorá vytvára naozaj originálne obrazy. Z jej tvorby vyžaruje zväčša pozitívna energia, hravosť a farebnosť. Ak už dlhšie rozmýšľate nad tým, že by ste niektorú z vašich stien radi oživili niečim originálnym a osviežujúcim, skúste si pozrieť jej profil. A ak máte zlú náladu, otvorte si jej profil len tak. Uvidíte, že ani sa nenazdáte, a nálada sa vám ihneď zlepší. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?????????

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Žáková (@dominikazakova),

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
26. február 2024 01:10