Stratíte síce zábrany, no častokrát aj citlivosť.dreamstime
StoryEditor

Ako je to so sexom a alkoholom u žien? Takto na alkohol reaguje ich telo

25.05.2023, 10:00
Vzťahy

Sex a alkohol nejdú vždy dokopy. Páni by o tom vedeli hovoriť svoje. Chuť aj túžba by síce boli, no niektoré časti tela akosi v alkoholickom opojení nespolupracujú tak ako by mali. A ako vplýva alkohol na sexualitu žien? Záleží od množstva vypitého alkoholu.

Aj tu platí, že všetkého veľa škodí. Ak si teda dáte pohár vína, sex si určite užijete. Ak to však s alkoholom preženiete, sex a ani na druhý deň po ňom to nemusí byť všetko až také užové.

Na uvoľnenie

Správna miera alkoholu vám môže samozrejme v mnohých prípadoch pomôcť. Alkohol vám pomôže uvoľniť sa, zahodiť zábrany či ostych a užiť si horúce chvíle naplno. U oboch pohlaví v neposlednom rade naštartuje vášeň, čo sa celkom hodí na úvod, veď aký začiatok, taký koniec...

Ak to preženiete

Ak to však s alkoholom preženiete, váš sexuálny zážitok môže byť úplne iný, než po akom by ste túžili. Na začiatku možno budete mať enormnú chuť na sex, budete svojho partnera či náhodného muža zvádzať jedna radosť, no po vytriezvení príde realita, ktorá bude trošku odlišná od tej ktorá je tak trošku skreslená pod vplyvom promile ktoré vám koluje v žilách.

image

Alkohol vám pomôže uvoľniť sa.

dreamstime
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
21. február 2024 05:32