Aj vy občas potrebujete preklad na to, čo vám hovorí váš partner?dreamstime
StoryEditor

Potrebujete niekedy výkladový slovník na frázy, ktoré muži používajú? Nech sa páči, tento translator vám pomôže sa v nich zorientovať

14.12.2022, 15:00
Vzťahy

Stretli ste muža svojich snov? Rozumiete si, všetko funguje tak ako má, no občas ste aj napriek tomu tak trochu „stratená v preklade“? A možno tieto pocity zažívate aj pri svojej novej známosti a ani v tomto prípade neviete, čo dotyčný myslí svojimi vyhýbavými formulkami. Ono to vlastne vôbec nie je také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Práve naopak, je to až príliš jednoduché.

Nečakajte nič sofistikované. Muži síce väčšinou veci hovoria priamo, no niekedy sú práve ženy tie, ktoré sa snažia aj medzi riadkami vyčítať niečo, čo tam v skutočnosti nie je. A niekedy možno až takí priami byť nechcú a tu už je nevyhnutné pomôcť si translatorom, ktorý vám jednoznačne napovie na čom ste.

Buďme kamaráti

Vám sa rozbúcha srdce zakaždým, keď ho vidíte a niekde v diaľke už zároveň počujete biť svadobné zvony, no on sa stále nevie vysloviť. A keď už máte pocit, že každú chvíľu bude ruka v rukáve, on vám navrhne priateľstvo. To je však to posledné, na čo ste vy v súvislosti s ním mysleli. Formulku: „Buďme kamaráti“ muži najčastejšie používajú práve pri ženách, pri ktorých to z ich pohľadu nezafungovalo. On vlastne naozaj chce, aby ste boli jeho kamarátka, no nič viac. Neľúbi vás a zrejme nezafungovala ani chémia.

Chcem otvorený vzťah

Trend otvorených vzťahov je stále pomerne intenzívny. Najmä mladí muži radi využijú naivitu dievčat a tiež to, že im popletú hlavy. V každom prípade chcú sami pre seba alibi a práve to, že im vopred avizujú, že „chcú len otvorený vzťah“ na nich (minimálne v ich očiach) nevrhá zlé svetlo. Spúšť, ktorú po sebe zanechajú v podobe zlomených sŕdc sa ich tým pádom až tak nedotýka.

Zajtra skoro ráno mám stretnutie

Do tej istej kategórie, ako v predošlom bode tiež spadajú muži, ktorí si to radi užijú v spálni svojej novej známosti, no tam to pre nich končí. Žiadne prespávanie v jej byte, ani spoločné raňajky v tomto prípade nehrozia. Práve výhovorkou, že „ráno má dôležité stretnutie“, prípadne, že sa „potrebuje vyspať“ a podobne, by mali byť pre vás jednoznačným signálom, že im v tomto prípade šlo len o jedno a v iných veciach s nimi v žiadnom prípade nerátajte.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
25. september 2023 13:22