Elena Podzámska nemá problém hovoriť na akúkoľvek tému.
StoryEditor

Herečka Elena Podzámska priznala hodiny u terapeuta. Potrebuje odbornú pomoc a pracuje na sebe

09.09.2022, 09:51
Vzťahy

Má to v živote ťažké. Aj keď je Elana Podzámska výborná herečka je stále iba človek. Aj ona má svoje problémy, ktoré však na ňu doľahli natoľko, že sa zverila do rúk odborníka. Chodí na terapie, kde jej pomáhajú. Už dva roky má od herectva pauzu.

Kedysi často obsadzovaná herečka Elena Podzámska sa dostala do povedomia predovšetkým úlohami mŕch. Patrila do prvej hereckej ligy a ponuky sa jej len tak hrnuli. Lenže Eňa to nemala ľahké v partnerských vzťahoch a rútiť sa jej začali osobný život: „Ja som single už veľmi dlho a priznám sa, že sa musím nútiť si na to zvyknúť,“ priznala v podcaste Zvedavá Zuza. Nešťastné udalosti išli ako domino až si jedného dňa priznala, že takto to ďalej nejde. Zverila sa do rúk profesionálneho terapeuta, s ktorým na sebe pracuje a fanúšikovia veria, že sa ich obľúbená herecká hviezda vráti k svojej profesii.

Pracovné ponuky jej chýbajú 

Obdobie pandémie malo negatívny vplyv i na ňu. Váha problémov v posledných rokoch na krásnu Eňu dopadla natoľko, že priznáva návštevy terapeuta. To však nie je jediné. Herečka hovorí otvorene aj o peniazoch, ktoré jej chýbajú: „Mám sa fajn, aj keď je taký útlm. Aktuálne už druhý rok netočím. Inak sa dá povedať, že to zvládam. Chodím na terapie, aby som neupadala do dezilúzie. Snažím sa myslieť pozitívne a motivovať samu seba,“ priznala. Ako je pre Eňu typické nehrá sa na nič a dokáže hovoriť aj na citlivú tému: „Situácia je náročná, ľudí to privádza do veľkých neistôt. Ja to pociťujem tiež, tým, že som mama samoživiteľka, mám isté úvery a menší príjem ako výdavky,“ dodala herečka, ktorá sa teší z už dospelej dcéry Radky.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. september 2022 14:28