Toto sú tie najnamyslenejšie znamenia zverokruhu.Unsplash
StoryEditor

Nafúkané a sebaisté. Tieto znamenia dokážu ísť aj za hranice zdravého sebavedomia

14.03.2022, 08:00
Vzťahy
Sebavedomie je úžasná vlastnosť, ale niektorí ho majú priam na rozdávanie. Títo ľudia vedia byť občas bez chrbtovej kosti a často sa správajú nafúkane a namyslene. Keďže je astrológia schopná prezradiť mnoho o našich osobnostiach, takisto dokáže určiť, ktoré znamenia zverokruhu majú sklon byť príliš sebaisté.

Určite ste sa už v živote stretli s človekom, ktorého poprednými vlastnosťami boli nafúkanosť, sebaistota či namyslenosť. Vedeli ste, že to úzko súvisí aj s tým, v akom znamení sa narodil? Astrológia totiž dokáže prezradiť osobnostné črty každého znamenia zverokruhu, čo znamená, že vie odhaliť, ktoré z nich majú sklon ísť aj za hranice zdravého sebavedomia.  

Baran

Baran je veľmi sebavedomé znamenie a vie, ako vyniknúť v spoločnosti. Býva odvážny, nemá z ničoho strach, a preto dokáže vždy dosiahnuť svoje. Baran môže byť občas veľmi sebecký, hrdý, pyšný a miluje robiť veci po svojom. Pokiaľ ide o rozhodnutia, pozerá sa len na to, či to prinesie úžitok hlavne jemu. Zvyčajne nepočúva, čo hovoria ostatní, a tak si ani nevšíma ich potreby či city. Keďže neznesie kritiku, vie sa veľmi ľahko nahnevať a úplne sa obrátiť. Vtedy mu skúste zalichotiť a uvidíte, že ochladne.  

Býk

Ako sa hovorí, tichá voda brehy myje. Býk sa dokáže veľmi rýchlo rozčúliť a nahnevať, ak niečo nie je podľa jeho predstáv. V takýchto chvíľach býva uštipačný a chamtivý. Nie je ochotný robiť kompromisy a myslí si, že jeho problémy sú tými najväčšími a na iných nezáleží. Takisto môže byť občas ľahostajný a nevedomý, najmä čo sa týka citov druhých, kvôli čomu pôsobí ešte viac zahľadený do seba. Býk sa musí naučiť, že sa niekedy treba prispôsobiť a nestarať sa len o seba.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
27. február 2024 15:21