Sú opäť spolu?pexels
StoryEditor

Pred pár mesiacmi ohlásili rozchod, no dnes sú opäť spolu: Prezradili ich fotografie

22.08.2023, 14:00
Celebrity

Známy fitnes tréner Jany Landl pred pár mesiacmi ohlásil rozchod s trénerkou jógy Vierkou Ayisi. A hoci rozchod mnohých prekvapil, zdá sa, že dvojica si predsa len k sebe opäť našla cestu. Ani jeden oficiálne svoj vzťah nepotvrdil, no fotky zo spoločného výletu hovoria jasnou rečou.

Jany pred pár dňami odcestoval do New Yorku a podľa všetkého mu spoločnosť robí jeho staro nová partnerka, jogínka Vierka.

Nič nie je definitívne

Keď sa Jany, ktorého poznáte aj z televíznych obrazoviek dal dokopy s dcérou známeho tanečníka Fredyho Ayisiho, Vierkou, mnohí predpovedali, že tento vzťah by mohol byť pre Janyho tým finálnym. Mal totiž za sebou pár neúspešných známosti. Tentokrát to však vyzeralo veľmi nádejne. Dvojicu spájali spoločné záujmy aj životný štýl. O to väčším prekvapením bolo, keď po roku randenia pár ohlásil rozchod. Ani jeden z nich nekomentoval  prečo sa ich cesty rozišli. Podľa Vierkiných slov však boli každý v inej životnej etape a ona hľadala niečo stabilnejšie. Teraz je zdá sa všetko na dobrej ceste a dvojica opäť našla k sebe cestu.

image

Kto robí Vierke spoločnosť?

Instagram/Vierka Ayisi

Opäť spolu

Už pred pár týždňami Jany aj Vierka na svojich sociálnych sieťach zverejnili veľmi podobné zábery z Malorky. Dnes už niet pochýb, že spolu spoznávajú mesto, ktoré nikdy nespí, New York. Ani na jednej z fotografií síce dvojica nepózuje spolu, no bola by až príliš veľká náhoda, aby každý zvlášť navštívil v približne rovnakom čase tie isté miesta. Veď posúďte sami. 

image

Náhoda?

Instagram/Vierka Ayisi
image

Náhoda?

Instagram/Jany Landl
image

Rovnaké miesto, podobné oblečenie.

Instagram/Vierka Ayisi
image

Rovnaké miesto, podobné oblečenie.

Instagram/Jany Landl
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. júl 2024 01:41