Prečítajte si horoskop na najbližšie dni.dreamstime
StoryEditor

Prečítajte si HOROSKOP na tento týždeň: Kozorožec si musí dať pozor na ŽIARLIVOSŤ, Ryby na PENIAZE

20.11.2023, 09:00
ASTRO

Chceli by ste vedieť, aký týždeň vás čaká? Pripravili sme si pre vás týždenný horoskop, vďaka ktorému sa dozviete, na čo sa môžete tešiť a kde si naopak dať pozor. Pozrite sa na svoju predpoveď podľa astrológie na týždeň od 20. do 26. novembra.

Baran

Tento týždeň by ste sa mali viac odviazať a vniesť tak do života novú energiu, ktorá vám pomôže objaviť viac smelosti. Snažte sa neodkladať staré úlohy a nekomplikujte si cestu za vytúženým cieľom zbytočným premýšľaním nad minulosťou. Aj vo vzťahoch konajte s rozvahou, hádky riešte pokojne a cez víkend si s partnerom užite oddych.

Býk

Najbližšie dni budete sebavedomejšie než inokedy. Práve vďaka tomu sa prestanete sústrediť na neprajníkov a začnete hľadať spôsoby, ako uspieť a dostať odmenu. Cez víkend sa stane niečo, čo ste nečakali, no nenechajte sa vykoľajiť. Oporou vám bude najmä partner, ktorý zaženie vaše obavy príjemnou aktivitou. Ak ste nezadané, mali by ste sa prestať báť vyjadrovať svoje city. Čim skôr tak urobíte, tým lepšie sa vám bude dýchať.

Blíženci

Snažte sa nenechať odradiť neúspechmi, pretože tento týždeň vám prinesie skutočne veľké množstvo šťastia. Nechajte si pomôcť aj od ostatných a počúvajte svoj vnútorný hlas, ktorý vám našepkáva správne. Vo vzťahu sa pokúste zabudnúť na minulých partnerov a venujte sa viac partnerovi, s ktorým žijete tu a teraz. V práci si naopak dajte pozor na negatívnu energiu, ktorá bude vplývať najmä na váš výkon a koncentráciu.

Rak

Nemyslite len na množstvo zarobených peňazí. Urobte si svoju prácu, splňte si povinnosti a choďte domov. Tam vás totiž čaká niekto, komu treba venovať viac pozornosti než čomukoľvek inému. Iba vďaka tomu môžete konečne vyriešiť problémy, ktoré vás oboch už dlhšie ťažia. Ak ste nezadané, pripravte sa na stretnutie s niekým zaujímavým.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
25. november 2023 11:06