Prečítajte si horoskop na tento týždeň.dreamstime
StoryEditor

Prečítajte si horoskop na TENTO týždeň: Rak sa musí viac venovať blízkym, Škorpión potrebuje voľno

04.09.2023, 14:00
ASTRO

Chceli by ste vedieť, aký týždeň vás čaká? Pripravili sme si pre vás týždenný horoskop, vďaka ktorému sa dozviete, na čo sa môžete tešiť a kde si naopak dať pozor. Pozrite sa na svoju predpoveď podľa astrológie na týždeň od 4. septembra do 10. septembra.

Lev

Keďže sa oslobodíte od toxických ľudí, názorov, presvedčení a konečne začnete robiť to, čo si myslíte, že je správne pre vás, začne sa vám dariť v profesijnej oblasti. Očakávať môžete zvýšenie platu alebo povýšenie. Vo vzťahoch vás naopak čakajú menšie problémy, ktoré môžete vyriešiť dostatočnou komunikáciou. Nezabudnite sa starať o svoje zdravie, ktoré už dlho túži po oddychu.

Panna

Bolo toho na vás posledné obdobie naozaj veľa, a preto sa nebojte zobrať pár dní voľna. Pokúste sa najbližšie dni vypnúť, oddýchnite si a načerpajte silu. Čo sa týka vzťahov, musíte sa prestať pozerať za tým, čo bolo a naopak sa zamerať na prítomný okamih. Verte, že ak tak urobíte, partner vás prekvapí niečím veľkým.

Váhy

Najbližšie dni sa môžete tešiť z veľkých úspechov najmä v profesijnej oblasti. Nielenže sa vám podarí dokončiť dôležitú úlohu, ale takisto zapôsobíte na niekoho z vašich nadriadených a pravdepodobne budete povýšené. Vo vzťahoch si užijete príjemné chvíle plné romantiky a vášne. Ak ste nezadané, očakávajte stretnutie s niekým, kto vás očarí okamžite.

Škorpión

Už dlhšie pociťuje na pracovisku napätú atmosféru, za ktorú môže závisť a negativita. Skúste sa od toho tento týždeň dištancovať a s kľudom si doprajte aj deň dva voľna. Rovnako tak sa budete najbližšie dni cítiť osamelo, pretože máte pocit, že vás nikto nepodporuje. Nebojte sa, situácia sa čoskoro zlepší. S partnerom si totiž konečne sadnete a pozrite sa problémom priamo do očí.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
11. december 2023 02:58