Prečítajte si horoskop na tento týždeň.dreamstime
StoryEditor

Prečítajte si horoskop na TENTO týždeň: Býk zažije nečakaný románik, Blíženci príval negatívnej energie

28.08.2023, 14:00
ASTRO

Chceli by ste vedieť, aký týždeň vás čaká? Pripravili sme si pre vás týždenný horoskop, vďaka ktorému sa dozviete, na čo sa môžete tešiť a kde si naopak dať pozor. Pozrite sa na svoju predpoveď podľa astrológie na týždeň od 28. augusta do 3. septembra.

Lev

Okrem toho, že sa vám bude dariť v práci, ani vo vzťahoch tomu nebude inak. Konečne sa na vás totiž aj v tejto oblasti obrátilo šťastie, tak si to užite naplno. Nebojte sa zobrať si pár dní voľna a strávte nejaký čas s partnerom. Obdarujte ho, pripravte preňho romantickú večeru alebo ho vezmite na spontánny výlet. Ak uvidí vašu snahu, odvďačí a vám dvojnásobne.

Panna

Najbližšie dni budú možno ťažšie, no s dávkou odvahy a zdravého sebavedomia ich hravo zvládnete prekonať. Dôležité je, aby ste si uvedomili, že strach vám bráni v množstve vecí a predovšetkým vás ubíja. Skúste sa preto nebáť zmien, prijatia nových príležitosti či stretnutí s novými ľuďmi.

Váhy

Keďže to máte posledné obdobie zložitejšie v oblasti financií, vplývajú na vás rôzne energie. Práve z tohto dôvodu ste tak na vážkach ohľadom vášho súčasného vzťahu. Ak premýšľate nad tým, či je to ten pravý a či si s ním viete predstaviť budúcnosť, skúste sa o tom s partnerom otvorene porozprávať. Nič totiž nie je viac ako úprimnosť.

Škorpión

Ste unavené. Každému sa totiž snažíte vyhovieť a pomôcť, no samy sebe si nič nedoprajete. Skúste sa preto najbližšie dni zamerať na seba, svoje pocity, záujmy a názory. Vo vzťahu si užívajte prítomnosť jeden druhého, ale vyhnite sa fyzickým aktivitám. Dôležité totiž je, aby ste načerpali sily do ďalších dní. 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
11. december 2023 03:11