Tieto znamenia sa radia k tým najnaivnejším.dreamstime
StoryEditor

Uveria komukoľvek a čomukoľvek: Toto sú najnaivnejšie znamenia zverokruhu

17.08.2023, 19:00
ASTRO

Zatiaľ, čo niektoré ženy nedokážu plne dôverovať ani tej najlepšej priateľke, existujú dámy, ktoré sú dôverčivé až príliš. Nielenže sa dajú ľahko zmanipulovať, ale aj ovplyvniť a vnútiť im svoj názor. Pozrite sa, ktoré znamenia patria k tým najnaivnejším.

Naivita nie je zlá vlastnosť, no ak ste jej do vienka dostali až príliš, môže to byť veľký problém. Kvôli naivnosti totiž človek nedokáže rozoznať falošných ľudí od tých skutočných, často je druhými manipulovaný a klamaný. Ak máte pocit, že zažívate niečo podobné, pravdepodobne ste sa narodili v jednom z týchto znamení. Tie sa radia k najnaivnejším.

Panna

Ženy narodené v znamení Panny sú systematické, praktické, inteligentné, ale aj príliš naivné. Bohužiaľ, dokážu naletieť komukoľvek a na čokoľvek. Môže za to najmä fakt, že sú až príliš dôverčivé. Ak by však začali konať menej bezhlavo a nebrali by si veci príliš k srdcu, žilo by sa im omnoho jednoduchšie.

Lev

Možno sa budete čudovať, že sme do tohto zoznamu priradili aj Leva, no je to tak. Ženy narodené v tomto znamení vyžadujú od druhých neustálu pozornosť či komplimenty a ak túto schopnosť u niekoho nájdu, držia sa ho ako oko v hlave. Po čase sa však na veci začnú pozerať cez ružové okuliare a tak uveria naozaj čomukoľvek.

Strelec

Strelkyne majú optimistický pohľad na život, sú dobrodružné a otvorené čomukoľvek. Bohužiaľ, táto vlastnosť sa zvykne vždy otočiť proti nim. Nielenže bývajú často oklamané, ale aj využívané a manipulované. V konečnom dôsledku si však z toho nič nerobia a ak ich aj niekto zraní, s úsmevom na tvári dokážu kráčať ďalej.

Ryby

Naivita Rýb je priam neskutočná. Ženy, ktoré sa narodili v tomto znamení, totiž celé dni lietajú niekde v oblakoch, sú príliš emocionálne, optimistické a veľmi krehké. Práve z tohto dôvodu nedokážu rozoznať, kto k nim je naozaj úprimný a kto naopak nie. Často tak bývajú zmanipulované a sklamané.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
24. jún 2024 21:02