Pozrite sa, čo si pre vás hviezdy pripravili na tento týždeň.dreamstime
StoryEditor

Prečítajte si horoskop na TENTO týždeň: Barana čakajú vzrušujúce dni, Blížencov nové príležitosti

10.07.2023, 19:00
ASTRO

Chceli by ste vedieť, aký týždeň vás čaká? Pripravili sme si pre vás týždenný horoskop, vďaka ktorému sa dozviete, na čo sa môžete tešiť a kde si naopak dať pozor. Pozrite sa na svoju predpoveď podľa astrológie na týždeň od 10. júla do 17. júla.

Lev

V najbližších dňoch sa vám podarí dokončiť všetky pracovné povinnosti a vyriešiť staré konflikty. Snažte sa však konať intuitívne a buďte vo všetkom úprimné. Vo vzťahu sa viac povenujte intímnej stránke a doprajte si s partnerom nejaký čas pre seba. Nezabudnite na dotyky, intenzitu a nebojte sa experimentovať.

Panna

Posledné obdobie ste museli riešiť veľa vecí, ktoré vás unavili a vyčerpali. Nebojte sa preto tento týždeň dopriať pár dní voľna a užiť si čas len pre seba. Ak vám aj náhodou prídu nejaké problémy do cesty, riešte ich s chladnou hlavou. Čo sa týka vzťahu, pripravte sa na veľkú dávku lásky, ktorú už dlhšie s partnerom potrebujete Ak ste nezadané, vo vašom okolí sa pohybuje nová príležitosť.

Váhy

Ak ste doteraz stagnovali, najbližšie dni máte možnosť to napraviť. V práci sa vám totiž začne náramne dariť, a to len vďaka väčšej motivácii a snahe. Túto energie sa snažte využiť aj v iných oblastiach života. Vo vzťahoch si zároveň dajte pozor na tretiu osobu, ktorá chce narušiť vaše dlho budované puto. Ak ste nezadané, pripravte sa na prekvapenie v podobe stretnutia so zaujímavou osobou.

Škorpión

Tento týždeň budú vaše pocity a emócie silnejšie než inokedy. Dajte si preto pozor na svoje správanie, nebuďte agresívne a nenechajte sa uniesť negatívnou vlnou. Čo sa týka vzťahov, snažte sa odpútať od minulosti a osobám, ktoré vám spôsobovali bolesť. Radšej sa viac venujte partnerovi,  ktorý je tu pri vás vždy v dobrom aj v zlom.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
03. december 2023 00:39