Podľa dátumu narodenia dokážete o sebe zistiť naozaj čokoľvek.dreamstime
StoryEditor

Takto vás definuje posledná číslica roku narodenia: Zistite, aká ste podľa nej osobnosť

10.12.2022, 19:00
ASTRO

Deň a dátum, kedy ste sa narodili, majú večný vplyv na váš život a existenciu. Každé číslo v ňom niečo symbolizuje a k niečomu vás predurčuje. My sme sa rozhodli zamerať na poslednú číslicu roku vášho narodenia, ktorá vám prezradí, ako sa prejavuje vaša osobnosť.

Väčšinou sa pozeráte na dátum narodenia, ktorý vám určuje, aké ste znamenie zverokruhu. Nemali by ste však zabúdať ani na rok, v ktorom ste sa narodili, respektíve jeho posledné číslo, ktoré hrá vo vašom živote významnú úlohu. Vďaka nemu totiž môžete zistiť, aká ste osobnosť, čo vás charakterizuje a ktorý element k vám podľa čínskeho učenia patrí. Nebojte sa, nemusíte nič počítať, ani sa pozerať do žiadnych tabuliek. Jednoducho, vybavte si svoj rok narodenia a vezmite z neho poslednú číslicu. Ak ste sa napríklad narodili v roku 1970, vaším číslom je teda 0. Takto vás definuje.

0 a 1: Element – kov

Máte pevnú vôľu, vďaka čomu sa neradi vzdávate a vždy idete za svojím cieľom. Keďže vám nikto nemôže nič prikazovať, často mávate problémy s autoritami. Síce veľa utrácate, no viete si zarobiť peniaze, bez ktorých si nedokážete predstaviť život. Podľa čínskej medicíny k vám patrí biela farba, ktorej keď nemáte dostatok, prejaví sa to na strate odvahy a vytrvalosti. Vaším elementom je kov, ktorý ovplyvňuje pľúca a hrubé črevo, a tak si dajte pozor na problémy s dýchavičnosťou, kašľom či astmou.

2 a 3: Element – voda

Patríte k pokojným, priateľským a láskavým ľuďom. Často ste obklopení množstvom priateľov, ktorí za vami chodia, aby sa zverili so starosťami a trápeniami, s ktorými im môžete pomôcť. Ste rodinné typy a skvelí rodičia, ktorí celú svoju rodinu zahrnú láskou a porozumením. Dajte si však pozor na to, aby ste to neprehnali. Totiž, všetko sa môže otočiť proti vám. Vaším elementom je voda, ku ktorej patrí modrá farba. Ak jej máte málo, prejaví sa to neustálym stresom, z ktorého sa nie a nie dostať. Zvýšenú pozornosť venujte aj problémom s chrbticou, kĺbmi, zubami či vlasmi.  

4 a 5: Element – drevo

Ste sebavedomí, radi cestujete a spoznávate nové veci či ľudí. Nedokážete obsedieť na jednom mieste a ste rázni. Vďaka svojmu inštinktu sa dokážete rozhodnúť hneď a väčšinou správne. Radi pomáhate druhým, pokiaľ cítite, že to potrebujú. Síce často lietate v oblakoch a nie vždy stojíte nohami pevne na zemi, máte veľké odhodlanie, vďaka čomu si môžete splniť každý sen a prekonať všetky prekážky. K elementu drevo patrí zelená farba, ktorej keď máte nedostatok, chýba vám energia a motivácia. Takisto je s ním spojená pečeň a žlčník, takže si dajte pozor na svalstvo, šľachy, nechty aj zrak.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
03. marec 2023 09:59