Zdroj: Markíza

Veľký návrat Nely Pociskovej! „Mám zimomriavky aj slzy v očiach."

Už čoskoro ju opäť uvidíte na doskách, ktoré znamenajú svet.

​Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková hlási návrat na scénu! Doteraz sa naplno venovala úlohe matky svojho maličkého synčeka Hektora. Materské povinnosti ju napĺňali a ona si v rozhovoroch nový rozmer svojho života nevedela vynachváliť.

Jej verní fanúšikovia sa však koncom mesiaca dočkajú Nelinho návratu na dosky, ktoré znamenajú svet. Na Novú scénu sa totiž vracia muzikál Rómeo a Júlia. „Museli sme ho z repertoáru vysadiť z licenčných dôvodov. Jednoducho nám vypršala licencia,“ vysvetlila dôvody zmiznutia obľúbeného titulu riaditeľka divadla Ingrid Fašiangová.

Nela sa tak v titulnej úlohe Júlie opäť zverí režisérovi Jánovi Ďurovčíkovi. „Prípravy sú v mojom prípade veľmi zaujímavé. Pri vreskote môjho malého syna sa snažím opakovať si pesničky. Volala som Petrovi a Marke, ktorí majú na starosti choreografiu, či mi vedia dať tréning, lebo si nepamätám ani jeden krok. No dúfam, že za tých pár oprašovačiek sa mi to podarí obnoviť a predvedieme pred divákmi skvelý výkon,“ povedala očividne nabudená Nela, pre ktorú je Rómeo a Júlia srdcovou záležitosťou.

Dokonca až takou, že si ho pred pár dňami púšťala na DVD a hneď potom písala SMS Ďurovčíkovi ospevujúc krásy tohto titulu. „Mala som zimomriavky aj slzy v očiach. Je to nesmrteľný príbeh. Bola som unesená, nadšená, je to komplex hereckej, tanečnej a speváckej stránky. Teším sa, že sa vracia na scénu, tento projekt si to zaslúži. Škoda, že ho nebudeme hrať častejšie, ale lepšie niečo ako nič,“ dodáva spokojne.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk