Zdroj: pexels.com

Znamenia zverokruhu zoradené od najviac po najmenej zlé: Ktoré je najviac diabolské?

Natália F. 16.07.2021, 18:00 Životný štýl
109 645 Diskusia (0) Tlač
Niektoré znamenia zverokruhu sú citlivé a láskavé, iné vedia byť aj poriadne zlé a diabolské. Ktoré obsadzujú prvé priečky?

1.ŠKORPIÓN

Škorpión je najdiabolskejšie znamenie zo všetkých. Vie byť extrémne manipulatívny a intrigánsky. Ťažko sa zastaví pred niečím, alebo niekým, ak niečo naozaj chce. Veľakrát podkopne aj svojich najbližších a vôbec mu to nebude ľúto. Toto znamenie ide jednoducho aj cez mŕtvoly. 

2.LEV

Je prirodzené, že znamenie milujúce pozornosť má zlomyseľnú myseľ. Lev miluje byť hviezdou a urobí všetko pre to, aby zostal v centre pozornosti! Lev je najpravdepodobnejším znamením zverokruhu, ktoré sa stane slávnym a je pripravený obetovať pre to všetko. 

3.PANNA

Panna je jedným z najinteligentnejších znamení zverokruhu, aj keď často používa svoju mozgovú silu na vymýšľanie zlých plánov. Panna môže na povrchu pôsobiť sladko a nevinne, ale pod tým všetkým pravdepodobne chystá množstvo prefíkaných plánov.

4.BARAN

Ako jedno z troch znamení ohňa je osobnosť barana prirodzene ostrá a nikdy sa nenechá niekomu podmaniť. Baran je jednoznačne výbušný a vie sa skvelo vyžívať aj v plánovaní odstránenia jeho nepriateľov.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.