Zdroj: profimedia

Známe osobnosti, ktoré sa narodili vo vašom znamení. Pozrite sa, čo máte spoločné!

O charakteristike svojho znamenia už zrejme tušíte. Viete však, kto sa narodil v rovnakom znamení ako vy?

Lev

Z Levov už od prvého momentu, ako ich spoznáte, vyžaruje neskutočná energia, ale zároveň aj štedrosť. Aj keď sú považované za mierne argoantné a sebecké znamenia, bývajú skvelými priateľmi, na ktorých sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Keď sa k vám správajú dobre, môžete si byť istí, že je to z čistého umyslu. Lev nemá tendenciu niečo maskovať a pretvarovať sa. 

V znamení Leva sa narodila ikonická speváčka Madonna, ale aj spisovateľka J.K. Rowling či predstaviteľ Harryho Pottera Daniel Radcliffe. 

Panna

Jedno z najkomplikovanejších znamení, ktoré je plné kontrastov. Aj keď sú tieto znamenia považované za tajnostkárske a mierne hanblivé, keď ich spoznáte, sú pravým opakom. Panny sú väčšinou praktické a občas príliš perfekcionistické - všetko chcú mať tak, ako si to predstavujú a snažia sa dosiahnúť dokonalosť. To je síce považované za ich nevýhodu, pravdou je, že tým vedia urobiť dojem na druhých.

Medzi tieto znamenia sa kedysi radil aj Michael Jackson. Znamenie Panna zahŕňa aj herečku Blake Lively, speváčku Shaniu Twain či ikonického herca Richarda Gereho.

Váhy

Toto znamenie sa považuje za neutrálne. Váhy totiž často nezažívajú extrémy a snažia sa svoje emócie krotiť, vďaka čomu sú oporou pre svoje okolie. Mnoho ľudí v nich nachádza ochranu a aj preto sú skvelými spoločníkmi. Váhy sú tiež považované za inteligentné znamenia. 

Medzi Váhy sa radia známe tváre ako Catherine Zeta-Jones spolu so svojím manželom Michaelom Douglasom či jedna z najlepších tenistiek sveta Serena Williams.

Škorpión

Na rozdiel od Váh sú Škorpióni považovaní za mimoriadne energických a niekedy až príliš emočných. Toto znamenie má tendenciu brať si veci osobne a často sa púšťa do konfliktov. Je tiež známe tým, že sú prirodzene skvelí vodcovia - majú totiž radi kontrolu a veci by najradšej riadili. To však nevyhovuje každému.

V tomto znamení sa narodila herečka Julia Roberts, podnikateľ Bill Gates, speváčka Katy Perry či krásna Demi Moore. 

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.