znamenie, cigánsky horoskop, starodávny horoskop, znamenia, zverokruh
Zdroj: profimedia

Kočovný horoskop, ktorým sa riadili ešte naši predkovia. Pozrite sa, do akého znamenia podľa neho patríte

Klasické charakteristické črty a vlastnosti svojho znamenia už zrejme všetci poznáme. Viete však, k akému znameniu patríte v cigánskom horoskope, ktorým sa kedysi riadili kočovníci?

Dýka

Dátumy narodenia: 21.3.-20.4.

Vďaka svojej bojovnosti a neohrozenosti sú neodolateľní. Priťahujú druhé pohlavie ako včely med. Milujú slobodu, nemajú radi stereotyp a monotónny život. Sú to ľudia typu kam vietor, tam plášť. S veľkým nadšením sa vrhajú do nových projektov, ale nič sa im nepodarí dotiahnuť do konca, a tak väčšinu práce za nich urobia iní. Sú ohnivými milencami, milujú intenzívne a búrlivo. Sú ako prebúdzajúca jar, počas ktorej sa narodili, či ako studená dýka.

Koruna

Dátumy narodenia: 21.4.-20.5.

Sú spoľahliví, majú úžasný dar presnosti a celý svoj život robia len správne rozhodnutia. Sú konzervatívni, na každú zmenu si dlho zvykajú, pretože si nadovšetko ctia svoje rituály a dlhoročné zvyky. Vedia, čo chcú, a postupne a trpezlivo si to presadia. Charakteristickou črtou ich povahy je opatrnosť. Zvyčajne si dlho a dôkladne  všetko popremýšľajú a zvážia zo všetkých strán, kým prijmú akékoľvek rozhodnutie. Sú spoľahlivými partnermi, ale partnera považujú za svoje vlastníctvo.

Sviečka

Dátumy narodenia: 21.5.-20.6.

Sú majstrami v komunikácii, slovami opijú každého, kto sa nechá zmanipulovať ich sladkým prejavom. Očaria, zaujmú a zmagnetizujú všetkých navôkol. Sú veselí, otvorení, spontánni, spoločneskí, sú otvorení životu, novým situáciám, milujú zábavu. Vedia žiť naplno a prispôsobia sa akejkoľvek situácii. Potrebujú však aj samotu, aby opäť našli zdroj svojej nekonečnej energie a hlbokého chápania života. Vedia si oceniť veselú myseľ, ale aj chvíľky ticha venované hĺbavým myšlienkam.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.