Jennifer Aniston na svojej postave intenzívne pracuje.
Zdroj: SITA

Tajomstvo dokonalej postavy Jennifer Aniston odhalené

magazín Evita 01.04.2016, 06:00 Zdravie
1 394 Tlač
Herečka Jennifer Aniston (47) má tri roky pred päťdesiatkou postavu, ktorú by jej mohla závidieť väčšina žien. Každý deň ale na sebe pracuje a dodržiava aj zásady zdravého stravovania.

Aniston vraj váži skoro rovnako, ako keď začínala hrať v seriáli Priatelia. Vo forme sa udržiava už dlhé roky stále rovnakým spôsobom, ako píše idnes.cz. Iba pridala pri cvičení na intenzite a o trochu viac obmedzila príjem stravy. Po štyridsiatke to vraj s udržaním váhy nie je také jednoduché.

Každý deň začína zdravými raňajkami a cvičením a hneď po prebudení vypije teplú vodu, do ktorej vytlačí polku citróna. "Keď pracujem, vstávam o pol piatej ráno. Keď mám voľný deň, vstanem o ôsmej hodine ráno. Vždy si na cvičenie urobím čas. Mám výhodu v tom, že nie som lenivá a milujem pohyb," oznámila Aniston v rozhovore pre americký server Well and good.

Nikdy nezabúda ani na osvieženie pleti. K tomu jej vraj stačí len obyčajné mydlo. "Vyhovuje mi to. Mám rada, keď sú veci jednoduché a nezaberajú príliš veľa času. Voda a mydlo je to pravé pre moju pleť," pokračovala herečka. Hneď po očiste tela nasleduje očista mysle. S manželom Justinom Theroux pravidelne zhruba pol hodiny medituje.

"Väčšinou si potom dám proteínový koktail s banánmi, čučoriedkami a mrazenými malinami. Alebo si urobím zeleninový kokteil. A keď si nemôžem urobiť koktail, dám si toast s vajcom a trochou avokáda. Alebo si dám kašu z vločiek a mandľového mlieka a pridám do toho trochu banánov. Je to veľmi lahodné," prezradila svoj recept na zdravú raňajkách.

Hoci sa takto stravuje už mnoho rokov, stále sa týmito raňajkami neprejedla a vyhovujú jej. "Dodá mi to veľa energie," myslí si.

Pohyb ako kľúč k dokonalej postave

Po raňajkách sa potom zverí do rúk profesionálneho trénera. "Trénuje ma žena, ktorá normálne vyučuje jógu. Dávame si zahrievacie kolo plné cvičenia na pol hodiny a potom štyridsať minút praktizujeme jogu. Je to naozaj intenzívne cvičenie a je náročné," doplnila.

Keď nemôže mať svoju trénerku, zájde do posilňovne, alebo ide behať. Niekedy vyrazí aj na bicykel. "Kľúč k vysnívanej postave nájdete v pohybe," dodala. Takýto režim si ale môžu dovoliť len ženy, ktoré majú pracovné nasadenie podobné ako Jennifer. Keby mala okolo seba deti a chodila od rána do večera do práce, bolo by dodržiavanie takéhoto programu zložitejšie.

Pozrite sa na scény z filmu Millerovci, kde Jennifer predviedla svoju postavu v celej svojej kráse:

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk