single woman
Zdroj: shutterstock.com

Ste stále sama? Asi bude chyba vo vás

redakcia EVITA 04.06.2019, 13:30 Vzťahy
Nemusíme si nič nahovárať. Sme single, nesieme to statočne, ale oveľa radšej by sme zaspávali pri chlapovi, nie pri poslednom diele seriálu House of cards. Sú okolo vás kamošky, ktoré už majú druhého, tretieho frajera, a vy stále nič?

„Musíš si ma zaslúžiť“
Ak z vás niečo takéto vyžaruje, muži sa radšej obzerajú po inej babe. Áno, dnes je medzi nami, ženami, taký trend. Viem, kto som, som si vedomá svojich kvalít a ak ma chceš, musíš ... (doplňte svoje nároky). Tak veľmi ich presviedčame, že sa bez nich zaobídeme, až tomu uveria a nevidia dôvod bojovať o nás. Samozrejme, nie je zlé milovať seba, svoj život a svoje návyky. Nie je zlé byť samostatnou bytosťou a nie tou, ktorá čaká na muža, aby konečne mohla žiť plnohodnotne. Ale hranica medzi sebavedomím a prehnanou sebaláskou je tenká. Mám kamarátku, ktorá vetu „musíš si ma zaslúžiť“ používa doslova. Raz v bare celkom fajn chlapíkovi rozprávala, že aj v rozprávkach musel princ splniť tri ťažké úlohy, aby dostal princeznú za ženu. V očiach mala triumf, ale ten chlapík sa jej opýtal, čo ponúka ona. Lebo pri princeznej v rozprávke sa z muža stal raz bohatý kráľ...

„Možno ešte stretnem niekoho zaujímavejšieho“
Poznáte to, však? Taký ten pocit, že muž, čo sa o vás zaujíma, je super, je tam všetko, čo má byť, ale... čo keď? Čo keď je tam niekde vonku niekto – krajší, bohatší, vplyvnejší, vtipnejší, viac sexi, srdečnejší, vie lepšie variť alebo má lepší prehľad vo filmoch? Pravda je taká, že problém je vo vás. Nikdy nestretnete dokonalého muža, ako z Hollywoodu. Keď budete preberať, môžete sa dopracovať k samote na veky vekov, amen.

Vo svojom vnútri to nemáte vyriešené s ex
Možno vás škaredo oklamal, podviedol, zabil vo vás vieru v romantiku, lásku, vernosť, prosto vieru vo všetko pekné. Možno nemáte v rozchode jasno, visí nad ním veľa otáznikov a vy sa necítite pripravená na nový vzťah. Je aj taká možnosť, že bol pre vás TOP a každého ďalšieho s ním porovnávate. Chyba. Nehľadajte rovnakého, ako je on. Hľadáte tak ďalšieho budúceho bývalého. Skúste rozšíriť svoje obzory a za svojím ex definitívne zaklapnúť dvere. Naozaj. Vo svojom vnútri. Aby sa mohli otvoriť nové.

writing to ex
Zdroj: shutterstock.com

Stále sa vás priťahujú „zlí chlapci“
Tak si ich teda užívajte. Všetky sme mali obdobie, keď nás priťahovali tí, s ktorými sa nedá fungovať v reálnom živote. Ale to naozaj má byť len obdobie. Viac-menej krátke. Dráma a vášeň, ktorú riadi on, manipulácia, ktorou disponuje a z ktorej má profesúru, to nepatrí do ozajstného, rovnocenného vzťahu. Ak vás napriek viacnásobným fraktúram srdca nebavia muži, ktorí sú milí, zavolajú naozaj vtedy, keď sľúbia a sú schopní byť s vami aj vtedy, keď????????

Kariéra nadovšetko
No ja neviem. Pokiaľ nestúpate na rebríčku niekde u Googla, alebo nepracujete v tíme, ktorý má na dosah vynájdenie lieku proti???????

Odmietate internetové zoznamky
Lebo tam podľa vás chodia len lúzri... To je taká chyba! Aj Janko Lašák tam našiel svoju ženu. Aj mnohí iní ľudia, ktorí mali okruh svojich známych uzavretý a nemali možnosť naraziť na nikoho nového. Sú seriózne zoznamky, choďte do toho!

Keď príde na vzťahy, ste cynická a lásku ironizujete
Srandičky sú srandičky, ale muži chcú ženy, ktoré uveria, že sú ich životnou výhrou. Tie, ktoré veria na lásku na celý život, tie, ktoré majú v očiach obdiv, uznanie a bezvýhradnú lásku. So ženou, ktorá tvrdí, že je to celé len na chvíľu a je to o sexe, nikto nebude budovať vážny vzťah...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk