shutterstock.com
StoryEditor

Dátum narodenia odhalí, aké choroby nám hrozia. Čo hovorí o vás?

22.08.2021, 21:00
Životný štýl
Už antický filozof a mysliteľ Pytagoras tvrdil, že každé číslo má nejaký skrytý význam. Pomocou nich vysvetľoval javy okolo seba. Odhaľme podľa dátumu narodenia, ako sme na tom so zdravím!

Najskôr si vypočítajte životné číslo z dátumu narodenia. Urobíte to tak, že si spočítate všetky čísla dátumu narodenia, až dostanete jednocifernú číslicu. Napríklad, dátum 13. 5. 1975 rozložte podľa jednotlivých číslic: 1+3+5+1+9+7+5 = 31, potom 3+1 = 4. Štvorka bude vaším životným číslom.

JEDNOTKA: migrény, žalúdočné vredy, vysoký tlak
Napriek tomu, že sú jednotky silné a odolné, mávajú problém s krvným obehom a vo vyššom veku trpia vysokým krvným tlakom. Majú tiež problémy so zrakom. Jednotky majú problém so sebavyjadrením. Hromadia v sebe emócie akéhokoľvek druhu a to sa môže prejaviť migrénami, žalúdočnými vredmi, nízkou hladinou cukru v krvi, kožnými problémami, zažívacími ťažkosťami.
Ako si pomôcť?
Emociálnu energiu treba uvoľniť akoukoľvek umeleckou alebo remeselnou činnosťou, alebo športom, najlepšie v prírode. Jednotky by mali jesť také potraviny, ktoré čistia krv. Vhodné je akékoľvek cvičenie, pretože podporuje krvný obeh.

DVOJKA: roztržitosť, nevoľnosť, kašeľ, ťažkosti so srdcom
Ľuďom s dvojkou sa najlepšie darí v tichom a harmonickom prostredí. Robí im problémy pracovať pod vplyvom stresu a nedokážu sa sústrediť, ak nie sú obklopení pohodou. Bývajú roztržití. Ide o typy, ktoré prepadajú emóciám a dávajú sa uniesť citmi. Ich závislosť od rodiny je často príčinou citových konfliktov. Mávajú žalúdočne problémy, poruchy trávenia, zápchu, tiež slabý imunitný systém, sú málo odolné proti infekciám. Trápia ich ochorenia pečene, nádcha, kašeľ, pľúcne ochorenia a choroby srdca.
Ako si pomôcť?
Skúste sa uvoľniť dýchacími cvičeniami, vyskúšajte z času na čas detoxikáciu organizmu. Raz do mesiaca pomôže celodenná kúra: pitie vlažnej vody s citrónom. Do polievok a zeleninových jedál by si mali pridávať koreninu senovku grécku.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
24. apríl 2024 02:01