profimedia
StoryEditor

Pozrite si veľký indiánsky horoskop. Čo o vás hovorí vaše znamenie?

19.06.2021, 20:00
Životný štýl
Indiáni riadili svoje rozhodnutia jednak radou starších a zároveň vlastnou intuíciou, vnímavosťou k javom prírody zdedenou múdrosťou predkov. A my musíme uznať, že to veru pasuje, čo vravíte?

Sokol (21.marec - 19.apríl)

I múdri Indiáni vycítili, že z týchto ľudí vanie ohnivá sila prebúdzajúcej sa prírody. Prvok ohňa im dáva aktivitu, tvorenie, silu, vôľu a činy. Prvok živlu vzduchu charakterizoval východný vietor, ktorý im prepožičiaval cieľavedomosť, schopnosť učiť sa a intuíciu. Totemové zviera Kruhu zeme - sokol- je dravec. Je to bystrý pozorovateľ, ktorý je ochotný kedykoľvek vyštartovať za svojou korisťou. V tomto znamení je negatívna povaha veľmi ostrá, hrubá, bezohľadná a netolerantná. Sokoly bývajú dobrými zamestnancami. Sú aktívni a dôslední v práci, kým si ich neznepriatelíte. To naozaj nie je problém, lebo sú netolerantní, egoistickí a nediplomatickí. Neznášajú pretvárku. Útočia i za maličkosti.

Bobor (20.apríl - 20.máj)

Ľudí, narodených medzi 20.aprílom až 20. májom v názvosloví Indiánsky horoskop nazýval Bobrami. Ovplyvňuje ich živel zeme, čiže stabilita, racionálny prístup, poriadok a cieľavedomosť. Vládne im východný vietor (cieľavedomosť, intuícia, učenie). Bobry milujú istotu a bezpečie. Snažia sa stáť pevne nohami na zemi a sú typickí realisti. Sú to múdri ľudia, majstri praktického života, do ktorého majú prístup len pozvaní. Majú konkrétne plány. Sú stále v pohybe a idú krok po kroku. Nekonečná aktivita a drobná mravenčia práca sa im obyčajne vypláca. S prostriedkami vedia nakladať rozumne. Nikomu nič nedajú zadarmo. Bobry možno majú trochu strach opustiť osvedčené postoje a často sa nechytia novej, lepšej príležitosti. Mnohí sú potom príliš závislí na zabehnutých koľajach vlastného "teplúčka". Jedni sú prílišní pracanti, negatívne ožiarený typ naopak domáci pecivál. Podobne pristupujú i k novým známostiam. Chcú si zabezpečiť hlavne pohodlie domova.

Jeleň (21.máj - 21.jún)

Jeleňov ovplyvňuje ich vzdušný živel, čiže myslenie, rozum, pohyblivosť a bystrosť. Vládne im východný vietor (cieľavedomosť, intuícia, učenie). Sú dobrí pozorovatelia. Nebezpečie a nepriateľov vedia vycítiť už z diaľky. S predstihom dokážu obratne reagovať. Elegantne sa vyhnú otvoreným konfliktom a bojom. Vedia sa aktívne zapojiť do spoločenského života. Sú dobrí vyjednávači a vyslanci. Sú spoločenskí, ale neobídu sa bez podpory a ochrany svojich známych. Jeleň je dosť povrchný. Vyskúša to najlepšie a ide inde. Rád sa počúva. Vymýšľa si neskonale veľa výhovoriek a historiek. Je stále pripravený k obrane, alebo útoku. Svoje chyby si nepripúšťa a neverí, že robí iným problémy. Má sa rád a vie sa ohodnotiť. Má zmysel pre detaily. Ak to uzná za vhodné, vie stráviť veľa času na zrealizovaní svojich predstáv. Jeho zmeny sú tvorivé a vedú k lepšiemu.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. apríl 2024 05:11