unsplash.com
StoryEditor

Štyri najviac empatické znamenia, ktoré sa vedia vcítiť absolútne do všetkého

23.05.2021, 09:00
Životný štýl
Byť empatický patrí medzi najlepšie vlastnosti človeka. Niektoré znamenia sú prirodzene empatické a dokážu sa bez problémov vcítiť do ľudí a vedia okamžite predpokladať čo konkrétny človek cíti iba z jeho pohľadu.

Ryby

Ryby sú najempatickejším znamením zo zverokruhu. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi citliví a vedia sa veľmi ľahko vcítiť do ľudí, či už blízkych alebo cudzích. Vedia a cítia, keď sa niekto trápi a vtedy sa objaví ich vrodená schopnosť potreby pomôcť. Ryby sú väčšinou najlepší poslucháči, pretože je ich prítomnosť upokojujúca. 

Býk

Býk je neuveriteľne citlivým znamením. Vždy je tu pre svojich najbližších a v zlých časoch ich vie veľmi dobre psychicky podporiť. O empatiu nemá núdzu, pretože ju sám potrebuje a vyhľadáva v ľuďoch. Aj keď patrí býk medzi silné a tvrdé znamenia, vie ako upokojiť láskou a nehou.  

Rak

Rak je najcitlivejšie znamenie zo zverokruhu, preto nie je pochýb, že sa vie veľmi ľahko vcítiť do druhých ľudí. Tak, ako veľmi to potrebujú ostatní ľudia, tak veľmi to potrebuje aj rak, preto je pre neho jednoduché načúvať druhým. Z vašich očí vie vyčítať čo sa deje do pár sekúnd a bude sa vám snažiť pomôcť za každých okolností. Ľudia narodení v znamení raka sú všeobecne výbornými priateľmi a je na nich vždy spoľah. 

Škorpión

Ďalšie znamenie zverokruhu, ktoré zvyčajne nemá príliš citlivú stránku. Za škorpiónom sa ale skrýva silný empat. Nie len, že sa vyzná vo svojich vlastných pocitoch, nerobí mu problém vyznať sa v pocitoch druhých. Je veľmi senzitívny, pretože má sám do činenia s viacerými pocitmi. Chce a snaží sa vždy pomôcť, urobiť ľudí šťastnými, aj keď by ho to malo stáť jeho šťastie. 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
06. december 2023 06:17