Vyskúšajte kunyazu a zažite nezabudnuteľný sex či viacnásobný orgazmus.unsplash
StoryEditor

Zažite orgazmus za orgazmom vďaka tejto jednoduchej technike. Vyskúšajte s partnerom kunyazu

19.08.2022, 15:00
Vzťahy

Každá žena túži po nezabudnuteľnom sexe. Ak si chcete dopriať intenzívnejší orgazmus, s partnerom môžete vyskúšať túto jednoduchú techniku. Kunyaza je nenáročná, vďaka nej si spestríte intímny život a dosiahnete vyvrcholenie, po akom ste vždy túžili.

Kunyaza je sexuálna technika pochádzajúca zo strednej Afriky, konkrétne Rwandy, kde má už veľmi dlhú tradíciu. Táto krajina je špecifická tým, že to, čo je na iných miestach zakázané, v Rwande je priam žiaduce. Totiž v niektorých afrických štátoch ženy nesmú prežívať pri sexe rozkoš, naopak v Rwande je veľkým sklamaním, ak muž nedokáže partnerku priviesť k orgazmu. Síce je Kunyaza nenáročná technika, no keďže sú muži v týchto krajoch pod silným tlakom, trénujú ju celé roky. Takisto aj ženy sa na ňu pred sexom fyzicky pripravujú, aby mohli prežiť čo najintenzívnejšie pocity. Ak túžite zažiť nezabudnuteľný orgazmus, naučte sa ju spolu s nami.

Nenáročná, ale plná vzrušenia

Táto tradičná sexuálna technika má povesť spúšťača ženského orgazmu. Kunyaza totiž u žien stimuluje vyvrcholenie a vylučovanie veľkého množstva sekrétu. Ako na to? Pri tejto sexuálnej praktike klepe muž so svojím penisom po vonkajších pohlavných orgánoch partnerky, či už krúživými pohybmi alebo cikcakovitými. Namiesto vniknutia muž len striedavo poklepáva po klitorise. Vďaka takejto stimulácii môže partnerka pocítiť neopakovateľné vibrácie, ktoré dokážu spôsobiť dokonca viacnásobný orgazmus. Je však veľmi dôležité, aby ste kunyazu vykonávali vo vlhku, inak by mohla byť táto skúsenosť pre oboch nepríjemná. Možnosťou je použiť napríklad lubrikačný gél.

Trochu cviku a pôjde to

Možno vám to spočiatku môže prísť zvláštne, no toto poklepkávanie môže mať na ženu neuveriteľné účinky. Nielenže vďaka nemu zažijete orgazmus za orgazmom, ale táto technika je známa aj tým, že vyvoláva ženskú ejakuláciu. Názov kunyaza totiž v skutočnosti znamená „močiť“, a to práve z toho dôvodu, že ženy po nej zvyknú doslova striekať. Aj keď sme spomínali, že táto technika je naozaj veľmi jednoduchá, nefunguje automaticky u každého, ihneď a na počkanie. Kunyaza si vyžaduje tréning, musíte odbúrať strach či hanbu, a ak nevyjde na prvýkrát, skúste jej dať ďalšiu šancu. 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
14. júl 2024 16:15