Neoglucan
StoryEditor

Spoznajte silné protizápalové účinky Kypriny úzkolistej spod Tatier

28.09.2021, 00:00
PR Články
Bylinka Kyprina úzkolistá nie je veľmi známa v našich zemepisných šírkach aj napriek tomu, že rastie vo vysokých nadmorských výškach, práve v našich slovenských veľhorách. Na jej zber je nevyhnutné špeciálne povolenie, ktoré má práve slovenská značka neoglucan®, ktorej produkt obsahuje jej tekutý výťažok, vrátane extraktu z Hlivy ustricovej.

Vedeli ste, že a Kyprina úzkolistá a Hliva ustricová sú považované za adaptogén? Adaptogény zvyšujú odolnosť organizmu voči psychickému a fyzickému stresu, ktoré majú negatívny vplyv na našu imunitu.

Dámy, príjemným bonusom je to, že kyprina má aj anti-aging efekt!

Angína, nádcha či bolesť hrdla

Ak vás už skolí jedno z tých ochorení, s ktorými sa stretávame práve v tomto jesennom a nadchádzajúcom zimnom období, vyskúšajte prírodný Neoglucan AKUT – tekutý výťažok z vybraného kmeňa medicínskej huby Hlivy ustricovej a Kypriny úzkolistej. Tento produkt má silné protizápalové a antioxidačné účinky vďaka Kyprine, ktorá je aj silným antioxidantom, silnejším než samotná Hliva ustricová. 

„Kyprinu chodíme zbierať priamo do Tatier začiatkom leta ešte predtým než rozkvitne, máme na to špeciálne povolenie. Následne ju u nás v Kežmarku spracujeme a necháme zrieť 6 mesiacov,“ hovorí Inés Peško (Juríková), vnučka a dcéra zakladateľov značky neoglucan®.

Neoglucan AKUT je bezgluténový, vegánsky, prírodný a bez konzervantov. Je vhodný pre ľudí s chronickým zápalom a oslabenou imunitou. Prispieva k stimulácii prirodzenej obranyschopnosti organizmu a má protizápalové účinky k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Odporúča sa užívať počas intenzívnej telesnej a psychickej námahe a počas oslabenia organizmu. Neoglucan

Čím je neoglucan® tinktúra AKUT špeciálna?

  • 100 % prírodný, tekutý beta-glukán extrahovaný z vybraného kmeňa medicínskej huby Hlivy ustricovej,
  • tekutý extrakt zreje 6 mesiacov, čo podporuje tvorbu synergického efektu prírodných látok, ktoré zachovávajú adaptogénne účinky Hlivy ustricovej a Kypriny úzkolistej
  • Kyprina úzkolistá sa zbiera len so špeciálnym povolením vo vysokých nadmorských výškach vo Vysokých Tatrách, čo priaznivo vplýva na prirodzený výskyt antioxidantov

Čo o neoglucan®️ tinktúre hovorí lekárka: „Mám rada tento výrobok z viacerých dôvodov a jedným z nich je hlavne prirodzená podopra imunity hneď na začiatku tráviacej a dýchacej sústavy, ktorá je bránou pre vstup vírusov či baktérii – práve slizničná imunita v oblasti nosohltanu je kľúčová pre rýchlu reakciu organizmu proti infekcii. Neoglucan®️ rýchlo pôsobí práve tu, ľahko sa užíva, a preto sa nám osvedčil hlavne v akútnom (skorom) štádiu respiračných infekcii, ale aj pri dlhodobej podpore imunity,“ hovorí všeobecná lekárka MUDr. Daniela Halmová.

neoglucan® tinktúru AKUT si môžete zakúpiť s poštovným zadarmo na www.neoglucan.sk spolu aj s neoglucan® tinktúrou s obsahom 100 % beta-glukánu, zinku a vitamínu C.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
30. máj 2024 05:41