Pantene
StoryEditor

Dominika Rošková a Soňa Štefková spolu v Prahe. Známa značka predstavila novinku!

28.02.2024, 00:00
PR Články

Známe Slovenky sa počas uplynulého týždňa stretli v Prahe, kde im predstavili vlasovú novinku. V luxusních priestoroch hotelu Mandarin Oriental sa stretli tanečníčka Dominika Rošková, modelka Soňa Štefková ale aj infuencerky Jana Tomas či Kristína Suchánková.

Aj keď ste si mysleli, že ste vyčerpali všetky možnosti regenerácie poškodenia vlasov, ktoré považujete za nezvratné, prichádza zlatá éra regenerácie vlasov v podobe nového radu Pantene Molecular Bond Repair s vyživujúcimi perlami Pro-V - už nehľadajte, pretože ste našli starostlivosť, ktorú si vaše vlasy zaslúžia. Tento technologicky zdokonalený prémiový rad štyroch produktov dosahuje až 100 % regeneráciu vlasov na molekulárnej úrovni, čím zvráti všetky viditeľné známky poškodenia a zanechá vlasy zdravé a plné života.

Nové produkty od Pantene si v Prahe mohli na vlastnej koži vyskúšať aj známe Slovenky. Tie si okrem uvedenia produktov vychutnali večeru v luxusních priestoroch známého hotela Mandarin Oriental. V spoločnosti zástupcov značky a hostí z Česka si vypočuli jako vlastne značka Pantene vznikla, ale aj to, čím je nový rad výnimočný.

image
Pantene

Nový rad Pantene Molecular Bond Repair

Pantene vytvára novú predstavu o tom, ako skutočne vyzerá regeneračná starostlivosť o vlasy. Je to moderné riešenie pre vlasy, ktoré trpia každodenným narovnávaním a stylingom alebo dokonca vážnym poškodením v dôsledku odfarbovania, keratínových úprav a farbenia. Klasické šampóny, kondicionéry a masky, ktoré len dodávajú umelý lesk pre dočasný výsledok, nevedú k spokojnosti. Nový rad Pantene bol dômyselne vyvinutý pre regeneráciu vlasov, ich podporu a posilnenie zvnútra. Produkty pôsobia systematicky spoločne alebo aj len jednotlivo.

image
Pantene

Pantene Pro-V vyživujúce perly

Kľúčom k regenerácii vlasov sú vyživujúce perly Pantene Pro-V. 5 000 koncentrovaných regeneračných vyživujúcich perál obsiahnutých v každej tube séra sa pri použití rozpustí a uvoľní milióny živín. Výsledkom je, že vzorec bohatý na živiny zanecháva vlasy až o 100 % regenerovanejšie a vyzerajú tak zdravo, že v nich cítiť život. Nová intenzívna kúra Pantene Molecular Bond Repair poskytuje najintenzívnejšiu úroveň regenerácie vlasov a zameriava sa na vlasy s extrémnym poškodením spôsobeným odfarbovaním, keratínovou úpravou, trvalou onduláciou a farbením. Regeneruje vlasy a zaceľuje vlákna prostredníctvom molekulárnej rekonštrukcie narušených vlasových väzieb pre viditeľne zdravšie vlasy.

image
Pantene

Oprava molekulárnych väzieb

Každodenný styling, tepelná úprava a odfarbovanie odstraňujú alebo ničia lipidy vo vlasových vláknach, ktoré sú zodpovedné za spojenie medzi keratínovými vláknami a vonkajšou kutikulou vlasov, čo vedie k oslabeniu a zničeniu týchto spojení, takže vlasy sú náchylné na štiepenie končekov, lámanie a ďalšie problémy. Nový rad Pantene Molecular Bond Repair s vyživujúcimi perlami Pro-V dopĺňa vlasy lipidmi, ktoré rekonštruujú a vytvárajú nové väzby na molekulárnej úrovni a regenerujú vlasy zvnútra.

Dr. Jeni Thomasová, hlavná vedecká pracovníčka spoločnosti Pantene, dodáva: "V tomto novom rade sa Pantene opäť zameral na technológiu zloženia, aby vytvoril riešenie pre vlasy, ktoré sa zdajú byť nenávratne poškodené. Táto inovácia je výsledkom siedmich pozoruhodných rokov výskumu a vývoja. Typickými vlastnosťami tohto radu sú najmä rekonštrukcia, ochrana a posilnenie štruktúry vlasov. Nový rad obnovuje a regeneruje vlasy na úplne novej úrovni."

image
Pantene
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. máj 2024 23:28