StoryEditor

Mikuláš prichádza aj tento rok s veľkým Úsmevom. Na obrazovky prinesie vašich obľúbených interpretov

04.12.2023, 00:00
PR Články

Prekvapenie od Mikuláša čakajú všetky deti, aj tie vaše, však? Tak to veru nebudú sklamané.Tento rok im do čižmičky prinesie aj nádielku predvianočnej zábavy. A k tomu veľký Úsmev! Nenechajte si ujsť Kaufland Detský festival na vašich obrazovkách, a oslávte 6. decembra mikulášsky deň spoločne s hviezdami ako IMT Smile, Miro Jaroš či Kali.

Všetci milujeme ten čarovný čas, keď náš domov naplní vôňa čerstvo upečených medovníčkov. Teraz si ho spolu s najbližšími  môžete užiť v teple vášho domova, pri čarovnom mikulášskom TV programe. Kaufland Detský festival si pre vás totiž v spolupráci s Mikulášom pripravil aj tento rok prekrásny televízny podvečer, ktorý vás naladí do tej správnej sviatočnej nálady. 

Program plný sladkých prekvapení nielen pre tých najmenších, ale doslova pre celú rodinu si môžete pozrieť v rovnaký deň, kedy bradatý deduško naplní detské čižmičky dobrotami - v stredu 6. decembra. A to nielen online na www.detskyfest.sk, ale aj na novej rodinnej TURBO TV, ktorú nájdete u vás doma už aj v káblovej televízii.

Mikulášska nádielka do každej obývačky

Okrem veľkého Úsmevu si pre vás Mikuláš v rámci festivalového programu pripravil aj tento rok naozaj bohatú programovú nádielku. Už o 17. hodine  ju odštartuje miláčik najmladšej generácie Miro Jaroš, ktorý si ako hosťa pozval Nelu Pociskovú. Večerom plným sladkých prekvapení vás budú sprevádzať moderátori večera Veronika HatalaMilan Zimnýkoval. A aby ste sa na blížiace sa sviatky ešte viac naladili, Miro Jaroš vám, spoločne s Veronikou Hatala, prinesie aj krásnu vianočnú novinku „Dobro v nás“. Samozrejme, nemôžu chýbať ani deti, hravé, šikovné a talentované. Svoje umenie predvedú aj v programe „Vianočná nádej“, aby lásku, nádej a pokoj prostredníctvom pesničiek priniesli aj do vašich obývačiek.

Mikuláš opäť nezabudol ani na starších súrodencov, ockov a maminy. Tým do čižmičky nadelí krásny gala program, plný zvučných mien. V rámci slávnostného večera im zaspieva IMT Smile spoločne s Kalim, Ondrej Kandráč, či stále obľúbený Paľo Hammel.

Darovať úsmev? Dá sa to hneď dvakrát

Nie všetky rodiny majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Preto Mikuláš aj tento rok prinesie Úsmev aj deťom i rodičom, ktorým vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny.

V rámci mikulášskeho festivalového gala večera obchodný reťazec Kaufland aj tento rok symbolicky odovzdá výťažok z kampane „Darujte úsmev dvakrát“, v rámci ktorej už po piaty raz podporil neziskovú organizáciu Úsmev ako dar. S veľkým Úsmevom tak prispeje k tomu, aby aj rodiny ohrozené stratou bývania mohli stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne. Lebo prežiť najkrajšie chvíle v roku pri jednom stole, to je pre rodiny v núdzi ten  najkrajší darček.

Ak ste aj vy svojim deťom tento rok kúpili adventný kalendár s Medovníčkom v Kauflande, môžete si mikulášsky program s Kaufland Detským festivalom vychutnať nielen so sladkou Fairtrade čokoládkou z rozprávkového okienka, ale aj s hrejivým pocitom z darovaného úsmevu.

Aj Mikuláš vás tento rok poteší dvakrát

A čo ak predvianočný Kaufland Detský festival 6. decembra sledovať nestihnete? Slávnostný program  plný hviezd si môžete pozrieť po prvý raz aj v repríze! 10. decembra od 17. hodiny online na www. detskyfest.sk, ale aj na novej rodinnej káblovej TURBO TV, ktorú si naladíte v pohodlí vášho domova. Máte tak istotu, že Mikuláš, ktorý malým aj veľkým do čižmičiek  vkladá sladké prekvapenia, do vašej rodiny prinesie aj čosi navyše. Úsmev, hviezdy a štedrú nádielku sviatočnej atmosféry.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. máj 2024 22:44