Hubert
StoryEditor

Leto v Tatrách môže vyzerať aj takto!

29.07.2022, 00:00
PR Články

Spríjemnite si ho tak, ako Janka Slačková.

Tatranské počasie je povestné tým, že sa mení doslova z minúty na minútu. A to nemusíte byť ani vysoko v kopcoch! Svoje o tom vedia aj obyvatelia a návštevníci miest a obcí pod Tatrami.

Hoci je na celom Slovensku kalendárne leto v plnom prúde, nezriedka sa stane, že ranná teplota v dolinách ledva dosiahne 5 ° C. Tatranci potvrdia, že stabilné a horúce letné počasie typické pre zvyšok Slovenska si v horách užijete naozaj len niekoľko po sebe nasledujúcich dní.

Podobne „podarený“ letný týždeň v horách vychytila aj krásna a talentovaná moderátorka, speakerka a niekdajšia finalistka súťaže krásy Janka Slačková. Ani to ju však neodradilo od vychutnávania si dovolenkových chvíľ tak, ako sa patrí.

image
Hubert

Ochutnajte dovolenku z nového uhla pohľadu!

Do vírivky vo VIP Sky Lounge známeho tatranského hotela si zobrala naozaj dobrú spoločnosť!

Lebo leto s @hubertsekt si vieš urobiť kdekoľvek a v akomkoľvek počasí ? Stačí Hubert Ice Club Rosé, kúsok ľadu, ovocie a svieži letný drink je na svete. Ja som si ho vzala do Tatier, kde to miestami nevyzeralo na leto ale nič mi nezabránilo, aby som si užila chvíľku pre seba. Ice Club Rosé je novinka v portfóliu Hubert a ak máte pred sebou letnú party, večer s kamošmi alebo len chvíľku pre seba určite ho vyskúšajte. Samozrejme rozumne a len nad 18

#hubertsekt #huberticeclub #iceclub

Po úspechu minuloročnej novinky – jediného slovenského sektu prispôsobeného na pitie s ľadom Hubert Ice Club Blanc  prišla na trh očarujúca novinka – Hubert Ice Club Rosé. Zatiaľ, čo Blanc zdobili a chuťovo vyzdvihovali kocky ľadu a mäta, nové Rosé sa plne rozvinie vďaka kombinácii s bobuľkami lesného ovocia a ľadu.

image
Hubert

Užite si leto so slovenskými bublinkami bez ohľadu na to, kde ste a aké je počasie. Nový Hubert Ice Club Rosé očarí vaše chuťové poháriky a na svoje si prídu aj milovníci drinkov, ktoré skrátka vyzerajú dobre!

www.najnapoje.sk

#hubertsekt #huberticeclub #iceclub

image
Hubert
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. júl 2024 06:04