Vysávačom proti sennej nádcheUnsplash
StoryEditor

Vysávačom proti sennej nádche

31.05.2021, 00:00
PR Články
V tomto ročnom období mnohí z vás trpia náporom tráv a peľov. Vo svojej domácnosti ich však trpieť nemusíte.

Každý štvrtý človek je alergický na aspoň jednu látku. Medzi najznámejšie z nich patria takzvané „inhalačné alergény“, ako sú pele tráv, bylín a stromov, roztoče, zvieracie alergény alebo plesne. Ak ste na ne alergickí, môžu sa vám vyhodiť ekzémy či spustiť nádcha. To nie je nič príjemné a mnoho alergikov preto nemá jar veľmi v obľube.

Našťastie s prítomnosťou alergénov vo vašej domácnosti viete skoncovať a nepotrebujete na to nič viac ako obyčajný vysávač. Teda, možno nie úplne obyčajný.

Účinný pomocník do domácnosti

Vysávačom proti sennej nádche Vysávačom proti sennej nádche Well Q8, Electrolux Tyčový vysávač 2v1 Electrolux Well Q8 ponúka viacero vymožeností, ktoré potešia nielen alergikov. Obsahuje odnímateľnú ručnú jednotku, ktorá umožňuje dvojaký úchop, vďaka ktorému dosiahnete aj na pavučiny na strope alebo na luster. Ručná jednotka je tiež ideálna na vysávanie postelí, čalúneného nábytku alebo omrviniek zo stola. Spoločne so širokým výberom vymeniteľných hubíc tak s týmto vysávačom vyčistíte úplne všetky typy povrchov.

Jednou z vymeniteľných hubíc je aj hubica BedPro UV+. Je vybavená špeciálnym UV svetlom, ktoré výrazne zefektívňuje čistenie. V porovnaní so štandardnými hubicami účinne a do hĺbky matrace a čalúnenie, ktoré bývajú najväčším zdrojom prachu a roztočov. Bude sa vám vďaka nej lepšie dýchať, zvýšite si pohodlie v domácnosti a prospeje to aj vášmu spánku.

Vysávačom proti sennej nádche Vysávačom proti sennej nádche Well Q8, Electrolux Ďalšia hubica z príslušenstva vysávaču Well Q8 je zase ako stvorená pre majiteľov domácich miláčikov. Domáce zvieratá po celom byte zanechávajú zvieracie chlpy, ktoré sú pre mnohých spúšťačmi alergií. Hubica PetPro Plus s funkciou QuickClean dokáže jednoducho uvoľniť chlpy z čalúneného nábytku a bez problémov ich povysávať.

Dosiahnite dokonalosť s čističkami

Akokoľvek je pravidelné vysávanie účinné, stále nemusíte vychytať všetky alergény. Ideálna je kombinácia kvalitného vysávania a čističky vzduchu. Do tejto dvojice sa pripája čistička vzduchu Electrolux Pure A9. Má 5 vymeniteľných filtrov, z ktorých každý čistí vzduch od čiastočiek, ako sú pele, prach, plyny, či zvieracie alergény. S ňou bude mať absolútnu istotu, že váš byt je definitívne bez alergénov.

Vysávačom proti sennej nádche Vysávačom proti sennej nádche Pure A9, Electrolux

Viac informácií nájdete na www.electrolux.sk.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. júl 2024 12:37