StoryEditor

F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu

10.01.2022, 23:00
PR Články
Britská značka F&F prináša slovenským zákazníkom najnovšie trendy a módne inšpirácie zo sveta mužskej, dámskej i detskej módy od roku 2008. Patrí tak dlhodobo medzi preferované odevné značky Slovákov, ktorí u nej pravidelne hľadajú štýlové oblečenie pre všetkých členov rodiny za dostupné ceny. Obľúbenosť značky potvrdzujú aj posledné výsledky prestížneho marketingového programu s názvom Dôveryhodné značky. F&F Slovensko v rámci neho získalo ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2021 v kategórií predajcovia odevov.

Marketingový program Dôveryhodné značky už šiesty rok meral, ktoré značky na slovenskom trhu spotrebitelia vnímajú ako najdôveryhodnejšie, a s ktorými majú najlepší vzťah. Prieskum sa konal v októbri 2021 v spolupráci s agentúrou NielsenIQ na reprezentatívnej vzorke 2000 respondentov, ktorí hodnotili produkty v 68 kategóriách. V aktuálnom, poslednom ročníku získala prestížne ocenenie v kategórii „predajcovia odevov“ práve značka F&F od Tesca.  V jej prípade sa tak ale nestalo prvýkrát, prestížne ocenenie dôvery Slovákov získala aj v minulosti, v roku 2017. „Príbeh značky F&F na Slovensku píšeme už štrnásty rok. Sme nesmierne hrdí, že naše úsilie neustále sa zlepšovať a prinášať našim zákazníkom najnovšie módne trendy a inšpirácie pre celú rodinu ocenili opäť raz aj naši samotní zákazníci. Je to pre nás veľkou odmenou aj vzhľadom na náročnosť uplynulých mesiacov, ktoré otestovali nasadenie každého  z nás. Touto cestou by preto zároveň rada poďakovala i všetkým kolegom a kolegyniam z F&F a Tesca, ktorí i v tomto neľahkom období odviedli skvelú prácu. Aj vďaka nim naša rodinná značka odevov od Tesca získala tento veľký úspech, ktorý nás nesmierne teší a motivuje do ďalších dní, ,“ uviedol Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

F &

​Značka plánuje vo svojom úspešnom trende nepoľaviť ani v nasledujúcom období. Mimo iné, chce sa zamerať na maximálny komfort a dostupnosť smerom ku svojim zákazníkom, ako aj na podporu trvalej udržateľnosti. „Ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2021 v kategórií predajcovia odevov nás nesmierne teší o to viac, že sme v danom roku predstavili naše označenie výrobkov Made Mindfully. Záleží nám na životnom prostredí a vidíme, že životné prostredie nie je ľahostajné ani našim zákazníkom. Symbol Made Mindfully označuje, že spôsob výroby, pestovania alebo produkcie materiálov, ktoré používame v našich výrobkoch, má pozitívnejší vplyv na životné prostredie. V súčasnosti je viac ako polovica nášho oblečenia vyrobená v súlade s Made Mindfully a za použitia materiálov pochádzajúcich zo zodpovedných zdrojov. V nastolenom trende plánujeme pokračovať aj v tomto roku. Zároveň, na vyhodnotenie dopadov materiálov využívame analýzy životného cyklu (LCA) tretích strán, “ doplnil Martin Kuruc z Tesca.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. apríl 2024 01:35