Usmejte sa vo farbách dobrých skutkovMary Kay
StoryEditor

Usmejte sa vo farbách dobrých skutkov

28.11.2021, 23:00
PR Články
Každý deň sa nám ponúka mnoho príležitostí, kedy aj maličkosť môže predstavovať veľký dobrý skutok. Spoločnosť Mary Kay si dáva za cieľ podporovať charitatívne projekty a prostredníctvom nich meniť životy žien a detí po celom svete. V tejto tradícii môžete pokračovať spolu s nami.

Zakúpte ako vianočný darček Mary Kay Unlimited® Lesk na pery vo farebných odtieňoch Confident Pink alebo Hopeful Lilac a vykúzlite úsmev na perách aj na duši. Z predaja týchto jemne perleťových leskov prispieva spoločnosť Mary Kay na Slovensku na pomoc občianskemu združeniu Orin Panacea, ktoré pomáha deťom s onkologickým ochorením a ich rodinám. Aj pomerné malý vecný dar, ktorým niekoho obdarujete, môže mať vyšší zmysel.

Usmejte sa vo farbách dobrých skutkov Usmejte sa vo farbách dobrých skutkov Mary Kay Práve teraz vnímame potrebu súdržnosti a láskavosti oveľa viac ako kedykoľvek predtým.
Solidarita a pomoc druhým je cesta, ako dodať životu celkom nový rozmer. Môže nám pomôcť nájsť silu a zvládnuť, čo nám život prináša. Každý láskavý skutok sa počíta.

Viac informácií získate u svojej nezávislej kozmetickej poradkyne Mary Kay alebo na www.marykay.sk

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
30. máj 2024 09:29