instagram/ princesdianaa
StoryEditor

Skutočná láska Diany zomrela za záhadných okolností. Čo sa stalo milencovi princeznej?

18.07.2021, 18:00
Kráľovská rodina
O jeho smrti sa princezná dozvedela počas festivalu v Cannes. Povedal jej o tom samotný Charles...

Aj keď manželstvo Diany a princa Charlesa nebolo nikdy ideálne, ich najhoršie obdobie nastalo až po narodení synov Williama a Harryho. Diana sa v tom období cítila nesmierne opustená, nehovoriac o tom, že práve vtedy sa už aj na verejnosti začalo pošuškávať o Charlesovej afére s jeho bývalou milenkou Camillou. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Diana Spencer (@princesdianaa)

Paradoxne, v tomto období sa však na princeznú usmialo aj šťastie. Členom jej ochranky sa stal policajt Barry Mannakee. O 10 rokov starší muž bol súčasťou výletov Diany s deťmi či ich víkendových pobytov. Dvojica spolu tak strávila niekoľko hodín, počas ktorých sa rozprávali, spoznávali a nemožno pochybovať o tom, že to bol práve Barry, ktorý bol princeznej Diane obrovskou oporou v ťažkých časoch. 

Priateľstvo však prerástlo do lásky a niekoľkokrát toho boli svedkami aj iní ľudia. Barry Diane lichotil a otvorene s ňou flirtoval a princezná mu to ochotne opätovala. Ich blízky vzťah sa však autoritám nepáčil a Barryho odvolali z tejto pozície. Aj keď sa mohlo zdať, že teraz už dvojici nič nestojí v ceste, osud to zariadil inak. Len pár mesiacov po tom, ako odišiel Barry z kráľovského dvora, sa odohrala hrôzostrašná havária. O jeho autonehode, pri ktorej zomrel hneď na mieste sa ako prvý dozvedel Charles. Ten jej na festivale v Cannes oznámil zdrvujúcu správu, ktorá princeznú Dianu bolela až do konca života.  instagram/ lostinhistorypics

,,Bol to najdôležitejší muž v mojom živote. Vždy som čakala, kedy ho uvidím. Bola som šťastná len keď bol poblízku,'' prezradila krátko po odchode z monarchie Diana v jednom zo svojich rozhovor.  Princezná sa dokonca priznala, že uvažovala aj o pláne odísť z kráľovského dvora. ,,Bola by som šťastná ak by som sa vzdala, odišla a žila s ním. Veríš tomu? A on mi odpovedal, že je to dobrý nápad,'' zaspomínala si na svoju lásku Diana. ,,Bola to najväčšia rana môjho života,'' rozroprávala sa princezná a priznala, že má stále pochybnosti o tom, či jeho smrť bola len náhodou. ,,Kto vie, ako to s jeho smrťou v skutočnosti bolo...'' dodala.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/kralovska-rodina, menuAlias = kralovska-rodina, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. jún 2024 10:39