Známa slovenská herečka poriadne schudla!Zdroj: Profimedia
StoryEditor

Známa slovenská herečka poriadne schudla! Ona je nadšená, fanúšikovia sú zhrození

03.07.2024, 12:00
Celebrity

Každý z nás má svoje tajomstvá a návody na to, ako sa udržať v tej najlepšej forme. Niekoľko ich má aj talentovaná slovenská herečka Monika Szabó Horváthová (31). A očividne sa jej poriadne darí! Za posledné obdobie dramaticky schudla, nepochybne tým šokovala tisícky fanúšikov. Niektorí tvrdia, že vyzerá perfektne, iní si myslia presný opak. Majú pocit, že jej výzor už nie je zdravý a predtým to bolo oveľa lepšie. Ona však tvrdí, že sa cíti užasne. To, či jej zhodenie kíl pomohlo alebo uškodilo, už posúďte sami.

Hovoríme o slovenskej filmovej, seriálovej aj divadelnej herečke. Objavila sa v českej komédii Celebrity s.r.o., televízni diváci ju mohli vidieť aj v Sestričkách, v seriáli Klamstvo či v Mame na prenájom. Aj takto by sme mohli opísať sympatickú umelkyňu Moniku, ktorá si rýchlo získala mnohých obdivovateľov. Na instagrame si vytvorila stabilnú komunitu, s ktorou pravidelne zdieľa zážitky zo svojho života. Minulý rok sa pochválila svojou čarovnou svadbou, dnes obrovskou premenou. Čakala pravdepodobne pozitívne ohlasy, niektoré ju nepochybne šokovali!

Na fitko rovno zabudnite

Monika prezradila, že za štart do novej éry považuje svoju svadbu. Za muža si vzala sympatického Dominika, s ktorým tvorili pár 11 rokov a z toho 2 roky boli zasnúbení. Manželia spolu vychovávajú dve dcéry – Melániu a Emíliu. Na instagrame zverejnila video, v ktorom uviedla, že práve od svojho veľkého dňa sa začala pripravovať na leto. Otvorene opísala aj svoju cestu. Možno budete prekvapení, ale žiadne fitko v jej režime nenájdete!

,,Nakoľko som lenivá, nechce sa mi ráno vstávať skôr ako je potrebné, aby som sa trieskala niekam do fitka, vedela som, že moja jediná cesta je upraviť jedálniček,“ priznala sa herečka.

Neváhala odhaliť aj to, ako presne si svoju stravu upravila. Pridala video, v ktorom svojim fanúšikom úsmevne pózuje a napísala k nemu krátky, ale výstižný popis. Summer mood – letná nálada. Ďalej detailne vysvetlila ako jej deň na tanieri dnes vyzerá.

Jedlo začala milovať

,,Tí, ktorí ma poznajú vedia, že držím prerušovaný pôst už tretí rok. Ale doteraz som neriešila konkrétnu stravu počas tých mojich ôsmich hodín jedenia. Jedla som všetko a veľa. Potrebovala som ale zmenu. Trošku to moje fastovanie povýšiť na vyššiu a kvalitnejšiu úroveň. Tu, na istagrame, mi vyskočila jedného dňa reklama na certifiedfasting. Nakoľko som človek so silnou vôľou, tak som do toho praštila na 100% a poviem vám.. už si neviem ďalší deň predstaviť bez receptov, ktoré mi ponúka toto členstvo na každý deň. Je to niečo ako “krabičky”, ale svoje.. vy viete čo nakupujete, a aké suroviny do svojho jedla dávate. Až vďaka tomu som skutočne začala milovať papanie!“ opísala úprimne Monika.

Tento krát nijaké hladovanie

Mnoho ľudí si myslí, že cesta za vysnívanou postavou sa skrýva v hladovaní a v diétach. Mnoho žien však potvrdilo, že opak je pravdou. Na to, aby ste mali skutočne vypracované telo a boli šťastná, nijaké drastické obmedzenia nepotrebujete. A potvrdzuje to aj Monika.

,,Nejde o žiadne hladovanie... to veru rozhodne nie! Niekedy mám problém všetko zjesť. Konečne mám vyváženú stravu a prijímam 20-30 druhov zeleniny a ovocia za týždeň. Môžete mať na začiatku pocit, že je to extrémne náročné. Ale keď si zabehnete režim, stane sa to pre vás každodennou rutinou. A keď to zvládam ja pri dvoch deťoch a práci, ktorej mám našťastie dosť.. myslím, že to dá každý.“

Ďalej prezradila, že predsa len viac pohybu do svojho života zaradila. Venuje sa pilatesu, vďaka čomu si podľa jej slov, príjemne vytvarovala svalstvo.

Takéto reakcie nikto nečakal

Umelkyňa vyzerá naozaj perfektne, to nemôžeme spochybňovať. Avšak nie každý si to myslí.

„Hodnotím to 11/10, veď sami uznajte,“ takto zneli slová, ktorá ona sama napísala k svojmu postu. Pravdepodobne teda očakávala, že sa stretne s maximálnym pochopením a nadšením! Pod videom sa samozrejme objavilo aj niekoľko nadšených komentárov. Ľudia jej písali, že vyzerá skvelo, že jej to prospelo alebo že jej figúra je dokonalá!

Našlo sa však aj zopár neprajníkov. Jeden sledovateľ bez hanby napísal, že podľa neho vyzerá ako keby mala anorexiu. Druhý bol ešte odvážnejší a zverejnil skutočne nepríjemný komentár. „Môj starý otec by jej dal kúsok slaniny,“ takéto slová určite nepotešia nikoho, kto na sebe niekoľko mesiacov tvrdo makal. A taktiež niekoho, kto tvrdí, že konzumuje naozaj všetko na čo má chuť. Je možné, že si dá aj kúsok slaniny! Táto poznámka je teda naozaj absurdná.

V konečnom dôsledku, najdôležitejšie je, ako sa vo svojom novom tele vníma samotná Monika. Podľa jej tvrdení sa cíti viac než úžasne! Arogantné komentáre ju teda rozhodne hnevať nemusia. Možno ju naopak potešili, aspoň si môže byť vedomá toho, že jej zmena je naozaj očividná!

ANKETA
Páči sa vám Monikina premena?

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. júl 2024 10:45