Julie patrila k favoritkám šou.Instagram/Juli Hojdyszova
StoryEditor

Julie z Ruže pre nevestu dostala bizarnú ponuku. Neuveríte, za čo jej fanúšik ponúkol tisíc eur

21.06.2024, 14:00
Celebrity

Šou Ruža pre nevestu si získala množstvo fanúšikov. A záujem o niekdajšie nevesty neutícha ani po tom, ako sa relácia plná lásky dávno skončila. Finalistkám denne prichádzajú ponuky na rande či vážny vzťah a nie len to. Julie si dokonca mohla zarobiť tisíc eur. Jeden z jej fanúšikov mal záujem o konkrétny kus oblečenia.

Julie bola v šou známa tým, že ženícha Radka neprestajne prekvapovala. Kým niektoré prekvapenia boli milé, iné naopak viac než šokujúce.

Nečakané prekvapenia

Julie veľmi rýchlo vzbudila dojem, že má každý krok v šou do detailov premyslený. Prekvapenia, smerujúce k ženíchovi Radkovi boli takmer na dennom poriadku a vždy vymyslela niečo, čo mu doslova vyrazilo dych. Či už pozitívne, alebo negatívne. Jedným z najkontroverznejších prekvapení rozhodne bolo, keď sa na jednej z ceremónii objavila len v spodnej bielizni a župane. Šokovaný ostal nie len samotný Radko a diváci, ale aj Júliine sokyne v láske, ktoré jej počin patrične komentovali. No zdá sa, že predsa len odvážna kráska  na niekoho urobila dojem. Kým po návrate dostáva tak ona, ako aj ostatné finalistky šou rôzne ponuky a pozvania na rande, Júlii prišla ešte jedna bizarná ponuka. V relácii Život po ruži Júlia priznala, čo od nej jeden z jej fanúšikov chcel: „Najdivnejšie čo mi prišlo, tak niekto chcel ten župan, ktorý som mala na sebe keď som prišla Radkovi urobiť prekvapenie na ceremoniál. Tak ho chceli nepraný, ideálne ešte zo Srí Lanky.“ Fanúšik dokonca za tento kúsok Júliinho oblečenia ponúkol peňažnú odmenu vo výške 1000 Eur, no aj napriek celkom slušnej sume túto ponuku sympatická modelka odmietla.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. júl 2024 14:34