Láske je definitívny koniec.Instagram/DianaMiková
StoryEditor

Tento rozchod nikto nečakal! Aj napriek druhej šanci ich vzťah opäť stroskotal

17.12.2023, 03:15
Celebrity

Priaznivci reality šou Love Island ostali v šoku. Jeden z párov, ktorý patril medzi tie najobľúbenejšie a s najväčšou perspektívou, ohlásil svoj rozchod. Aj napriek tomu, že si Diana a Majo dali druhú šancu, ich vzťahu je definitívny koniec.

Zatiaľ z každej série Love Islandu vzišlo niekoľko párov, ktoré spolu ostali aj po ukončení šou. A klape to medzi nimi na sto percent. No sú aj páry, ktorým by ste možno dávali najväčšie šance a práve tie skončia skôr, než by ste si mysleli.

image

Diana a Majhlo ohlásili rozchod.

Instagram/DianaMiková

Prekvapenie na ostrove lásky

Diana si svoju lásku na Love Islande nevedela nájsť pomerne dlho. Zmenil to až príchod Mika, s ktorým to vyzeralo veľmi nádejne. No len do momentu, kým na ostrov lásky nezavítal Dianin ex priateľ, Majlo. Podľa jej slov bol práve on láskou jej života a rozhodla sa dať ich vzťahu ešte jednu šancu. Žiaľ, ani tentokrát im to nevyšlo. Diana na svojej sociálnej sieti ohlásila definitívny rozchod. Ich príbeh lásky bol popretkávaný rôznymi okamihmi, na ktoré si sympatická blondínka pospomínala: „“So fly” tak začal náš príbeh pred viac ako 3mi rokmi. Ocitli sme sa spolu v 16 dňovej karanténe, kde jedine čo sme o sebe vedeli boli naše mená. Byť priťahovaný niekoho vzhľadom je jedna vec, ale byť priťahovaný spôsobom myslenia, lojalitou, úprimnosťou, láskavosťou a schopnosťou dávať a prijímať lásku je úplne iný level príťažlivosti. To všetko som v ňom našla, a do takého chlapca som sa zaľúbila. Naša spoločná cesta nebola prechádzka ružovou záhradou, skôr by som to nazvala kolotoč emócii. Opora, kamarátstvo a komunikácia boli body ktorých sme sa držali. Skúsili sme spoločný život v zahraničí, dvakrát sme boli na 3 mesiace v Amerike, chodili sme spolu na párty, oslavy, akcie a niekedy si len užívali spoločne strávený čas v našom byte pri vínku. Žiaľ ako sa hovorí čítanie knihy po druhýkrát môže byť sranda ale jej koniec sa nezmení, a tak je to aj v našom prípade. Ak sa má pýtate či by som si ho znovu vybrala moja odpoveď je áno, riadila som sa svojím vnútrom a pocitmi ktoré som v danej chvíli mala. Možno si poviete že som bola naivná, možno budete tvrdiť že má len využil, že to robil len pre čísla nech je pravda akákoľvek, z mojej strany to bolo myslené úprimne, a ja nepoznám úmysly druhej strany. Musím povedať, že tento náhly koniec prekvapil aj mňa a nebudem skrývať svoje emócie, avšak chcem sa Majlovi takto verejne poďakovať za všetok náš spoločne strávený čas, zato že mi ukázal čo je to skutočná láska. Som si viac ako istá, že ten správny chlapec jej odo mňa dostane viac ako dosť. Možno to vyznie pateticky ale už navždy budeme súčasť jeden druhého. Posledná vec Majlo má pri rozchode pýtal o odpustenie. Odpúšťam ti. Je čas posunúť sa vpred. Mrzí má ak sme sklamali ľudí ktorí v nás verili, ďakujem za skutočne veľkú podporu z Vašej strany. DIA“ 

image

Diana a Majhlo ohlásili rozchod.

Instagram/DianaMiková
image

Diana tvorila pár s Mikom.

Instagram/DianaMiková
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. júl 2024 07:00