Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Profimedia - Standardis
StoryEditor

Rozišli sa aj napriek tomu, že majú pár mesačné bábätko. Hanychová má pre svojho ex odkaz!

03.09.2023, 00:00
Celebrity

Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) tvorili pár zhruba jeden a pol roka. Len krátko po tom, čo zverejnili, že sú spolu Agáta otehotnela. Dnes majú spoločnú dcéru Rozárku, no láske predčasne odzvonilo.

Tento vzťah si nikdy medzi fanúšikmi nenašiel veľké pochopenie. Šestnásťročný vekový rozdiel mnohí považovali za príliš veľký, rovnako ako životný štýl oboch z dvojice. Agáta Hanychová je predsa len aj popri mamičkovských povinnostiach stále v hlavách zakódovaná ako rebelka. On ako milionár, ktorého žiadna nespútala. Polovica im fandila, zvyšok fanúšikov tomuto vzťahu nedávalo dlhé trvanie. Teraz nastalo jasné rozuzlenie a Agáta nemlčí.

Romantická dovolenka?

Len pred pár týždňami Agáta na sociálnych sieťach zverejňovala zábery zo spoločnej rodinnej dovolenky. Zdalo sa tak, že prežívajú jedno z najkrajších období v živote. Nechýbali verejné vyznania lásky a fotografie na ktorých si dvojica užívala aj  romantické chvíle osamote. No z dovolenky odišiel každý zvlášť. Už tu sa začalo špekulovať o tom, že niečo nie je v poriadku.

image

Agáta na plese, keď čakala ich dcéru Rozárku.

Archiv MAFRA

Nečakaný koniec

Agáta dnes celú situáciu ozrejmila aj svojim fanúšikom na sociálnych sieťach: „Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál. Rozešli jsem se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. To, na čem nám oběma nejvíc záleží je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období.“ Je jasné, že takýto nečakaný koniec zrejme zaskočil aj ju.

No pár slov adresovala aj samotnému Soukupovi: „Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi.“ Jaromír zatiaľ žiadne verejné vyjadrenia a vyhlásenia neposkytol.

image

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 

Archiv MAFRA
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
23. júl 2024 14:14