Johnny Depp má na konte množstvo úspešných filmov a bujarý súkromný život.
StoryEditor

Johnny Depp sa zriadil, že nebol schopný odohrať koncert. Bol v bezvedomí!

26.07.2023, 13:32
Celebrity

Hudobník a herec Johnny Depp (60) bol nájdený vo svojej hotelovej izbe v Budapešti v bezvedomí! Večný rebel mal vystúpiť aj na Slovensku, čo bolo na poslednú chvíľu zrušené a známy Pirát z Karibiku sa u nás neukázal. Podľa maďarských médii prežil v tamojšom hoteli príliš divokú noc, ktorá sa na jeho zdravotnom stave podpísala. Skúsený rebel sa však, tak veľmi zriadil, že nebol schopný odohrať svoj budapeštiansky koncert s kapelou Hollywood Vampires a celá akcia sa musela zrušiť.

Johnnyho Deppa v jeho hotelovej izbe v maďarskej metropole našli bez známok vedomia. Našťastie, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa o žiadny vážnejší zdravotný problém nejedná. Herec a hudobník sa podľa všetkého v Maďarsku jednoducho len odrovnal na príliš bujarom večierku. Svojej povesti nezostal týmto nič dlžný.

Žúr však mala nepríjemnú dohru. Johnny sa nedokázal dať dohromady a vôbec nebol schopný splniť svoje zazmluvnené povinnosti. Koncert s kapelou Hollywood Vampires, ktorý mal v Budapešti odohrať 18. júla, sa tak musel zrušiť.

Ako informuje maďarský denník Blikk, pravý dôvod jeho zrušenia vyšiel najavo až o týždeň neskôr. Fanúšikovia, ktorí sa na vystúpenie tešili a lístky si zakúpili už dlho dopredu, tak boli z celej záležitosti poriadne sklamaní.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
17. jún 2024 07:24