Bibiana Ondrejková zveľadila svoj domov.Archiv MAFRA
StoryEditor

Bibiana Ondrejková ukázala novú kuchyňu. Prerábka po 18-tich rokoch jej dala zabrať!

28.11.2022, 11:17
Celebrity

Známa herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková varí najradšej rýchle jedlá. Teraz môže kuchtiť v zbrusu novom kulinárskom kráľovstve. Pre Svet Evity opísala ako to prebiehalo, prečo sa rozhodla pre zmenu a ako prvá na Slovensku má špeciálnu rúru.

Ako sa vám páči vaša nová kuchyňa?

Veľmi sa mi páči, lebo je priestranná, svetlá, je to úplne iný pohľad, ako keď sme mali starú kuchyňu. Plus nová kuchyňa je aj nadčasová. Tento dizajn, ak vydrží kvalitatívne, bude veľmi dlho in.

Koľko rokov mala vaša stará kuchyňa?

Osemnásť.

Čo vám prvé napadne, keď do nej vstúpite?

Nemám ešte úplne dokončené doplnky. Takže prvé, čo mi napadne, je, že sa teším, keď to bude úplne hotové a zabehnuté.

Prečo ste chceli zmenu?

Stará kuchyňa už bola opozeraná, zničená a rozpadávala sa. Niektoré kúsky sa odlamovali, takže naozaj už bola nutná výmena. Chystala som sa na to už pred piatimi rokmi, ale život beží veľmi rýchlo a nedostala som sa k tomu. Zrejme nejaký anjel strážny mi napokon odlomil kúsok z drevotriesky, aby mi povedal, že naozaj to už vymeň. Za výmenou bola aj túžba mať zase pekný dom. Bývame tu už 18 rokov a keď mám voľno a rozhliadnem sa, vidím, čo všetko treba urobiť. Práve kuchyňa v

Ako dlho trvalo, kým ste boli bez funkčnej kuchyne?

Veľmi som sa toho bála a nevedela som, ako to bude. Mali sme zálohu, lebo moja mama býva o štyri domy ďalej, takže sme vedeli, že hladní nezostaneme. Bola som veľmi milo prekvapená manažmentom prerábky, lebo ak to niekto brzdil, tak som to bola ja. Napríklad som nestíhala odobrovať e-maily alebo návrhy. Samotný manažment prerábky bol však výborný, meškali len nejaké spotrebiče. Aj keď sme čakali na novú rúru, k dispozícii bola stará. Takže bez kuchyne úplne sme boli len asi týždeň.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
30. máj 2024 09:44