Katka sa ukázala v šou s novými krivkami.
StoryEditor

Katarína Koščová prezradila vďaka čomu schudla. Toto povedala o nutričných poradcoch!

11.11.2022, 12:45
Celebrity

Speváčka Katarína Koščová sa preslávila v roku 2005 najmä vďaka víťazstvu v súťaži Slovensko hľadá Superstar. Kedysi ju mnohí kritizovali za plnšiu postavu, no jej kilá navyše sú dnes už len minulosťou.

Katarínu v minulosti často kritizovali za plnšiu postavu. Kilá navyše nabrala najmä po dvoch pôrodoch a namiesto hodín strávených v posilňovni sa vždy radšej venovala rodine a hudbe. Síce dnes stále nepatrí k ženám, ktoré si rátajú každý gram, podarilo sa jej schudnúť aj bez drastických diét. Vďaka tomu sa rozhodla Katarína priznať fanúšikom na sociálnych sieťach, že za nemiestne poznámky na jej postavu často trpela.Aj keď to nedávala najavo, kvôli takýmto nemiestnym narážkam veľmi trpela. Fanúšikom na sociálnych sieťach sa zdôverila, aké pocity v nej už lomcujú dlhý čas. „Kamaráti, neberte to v zlom. Teším sa vašej podpore, ale váha nikdy nebola témou, ktorej som sa chcela verejne venovať. Vždy to odvádzalo pozornosť od toho, čo som reálne chcela povedať, či urobiť. Nakoniec zostávala tá Koščová, ktorá sa príšerne oblieka a k tomu ešte aj príšerne vyzerá. Ja sa o tom nechcem baviť. Chápete. Roky som sa tvárila, že mi bodyshaming nevadí, lebo sú predsa dôležitejšie veci, ale pravdou je, že som tým veľmi trpela,“ priznala speváčka.

Žiadni hochštapleri

V zábavnej šou Záhady tela spomenula kto jej najviac pri chudnutí pomohol: „Začala som poriadne jesť. Začala som sa stravovať nutrične vyvážene. Začala som sledovať nutričných terapeutov vyštudovaných. Nie, že nejakých poradcov s vyštudovaným dvojmesačným kurzom. Potrebujeme do tela všetko. A ja hrozne milujem pečivo, takže nemôžem byť bez sacharidov," priznala Katka. 

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
13. apríl 2024 01:03