Producentka Olga Menzelová.Archiv MAFRA
StoryEditor

Olga Menzelová prehovorila o partnerovi. Jej egyptológ sa vyznal, čím bude staršia tým bude krajšia!

19.10.2022, 09:43
Celebrity

Vdova po oscarovom režisérovi Jiřím Menzlovi, žije s archeológom a egyptológom Miroslavom Bártom, ktorý miluje vykopávky a tak si zažartoval aj na adresu svojej milej. Olga pre neho bude mať vyššiu "cenu" keď bude staršia.

Život oscarového režiséra Jiřího Menzela vyhasol v septembri 2020. Jeho zdravie bolo dlho podlomené. V roku 2017 absolvoval náročnú operáciu mozgu, po ktorej bol niekoľko týždňov v umelom spánku. Následne bojoval s následkami ťažkého zápalu mozgových blán, posledné dva roky bol v domácej starostlivosti svojej manželky, producentky Olgy Menzelovej. Režisérovi sa stal napokon osudným covidový zápal pľúc. Dva mesiace po jeho smrti vdova prekvapila priznaním, že má tretie dieťa. Malého Alberta porodila však už rok a pol predtým, syna sa jej podarilo utajiť. Jeho otcom totiž nebol jej manžel, ale český egyptológ a archeológ Miroslav Bárta. Aj vzťah s ním Menzelová dlho pred verejnosťou tajila. Pred verejnosťou oficiálne priznali, že tvoria pár len pred niekoľkými mesiacmi. 

Nemá pri ňom strach stárnuť

Doma jej skladá netradičné lichôtky. Keďže má záľubu vo vykopávkach rád Olge hovorí, že pre neho bude stále krajšia. „My sa spolu bavíme o množstve vecí, je pre mňa veľmi dôležité, aby som si mala s partnerom, čo povedať a aby sme sa mali o čom baviť a my sa s Mirkom neustále o niečom bavíme. Pre mňa navyše bola veľká poklona, ​​keď mi povedal, že sa ešte nikdy so žiadnou ženou toľko nerozprával," prehovorila o vzťahu Menzelová. 

„Mirek sa venuje nielen egyptológii, ale študuje aj dlhé časové rady a má toho veľa načítaných. Takže akákoľvek konverzácia s ním je zaujímavá a hlavne má zmysel pre humor. Keď je chlap šikovný a ešte sa vie zasmiať, treba aj svoje vlastné blbosti, to je veľmi vzácne. A s touto kombináciou sa všeobecne dobre žije. Trošku to zľahčím. Hovoril mi, že ako sa zaoberá vykopávkami a tým, že študuje históriu, že čím budem staršia, tak budem pre neho krajšia. Takže ja si so sebou nemusím veľmi lámať hlavu, aby som sa mu páčila," prezradila na slávnostnej premiére pre extra.cz dokumentu Civilizácie, ktorú režíroval Miroslav Bárta s Petrom Horkým

FOTO nového partnera Olgy nájdete v GALÉRII

 

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. júl 2024 06:28