instagram/ ewafarna
StoryEditor

Médiá ju označujú za veľrybu kvôli kilám navyše. Známa speváčka má však odkaz pre všetky ženy

25.08.2021, 11:00
Celebrity
Obľúbená česká speváčka s poľskými koreňmi si prešla urážkami, aké si vie len málokto predstaviť. A to všetko preto, že nenosí veľkosť S...

Urážajúcim spôsobom ju častoval najmä český bulvár, ktorý sa pri komentovaní jej figúry nezdráhal použiť spojenia ako vyvrhnutá veľryba z mora, tučibomba, slonica či speváčka, pod ktorou raz praskne pódium. 

Napriek tomu sa Ewa zaprela a vydala singel, v ktorom si z týchto urážok robí srandu a ženám posiela dôležité posolstvo - a to, aby sa milovali také, aké sú. Samotná speváčka je momentálne niekoľko mesiacov po pôrode a okrem kíl navyše otvorene priznáva, že súčasťou jej tela je aj nepekná jazva, ktorú sa učí milovať. Aj preto vznikla ďalšia pieseň s názvom Telo, ktorá sa stala u našich poľských susedov mimoriadne populárna. ,,V Poľsku neboli titulky typu, že som vzducholoď s ôsmimi bradami,'' priznala prednedávnom pre český rozhlas.

Ewu si dokonca všimlo aj Spotify, ktoré jej podobizeň umiestnilo na Times Square v New Yorku. Spoločnosti sa totiž páči odkaz, ktorý mladá speváčka vysiela a to, akým štýlom pôsobí. ,,Nie je toho málo, čo sa na mne podpísalo, čo všetko moje telo, už vydržalo...'' spieva sa v piesni s nádherným videoklipom.

Pozrite si, ako Ewa vyzerá:

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
23. september 2023 00:36