instagram/ celbuckingham
StoryEditor

Kvôli snahe splniť ideál krásy trpela. Dnes Celeste Buckingham dokazuje, že krása sa nemeria číslom na váhe

18.03.2021, 10:45
Celebrity
Speváčka Celeste Buckingham už dlhé mesiace na sociálnych sieťach propaguje prirodzenosť.

Obľúbená slovenská speváčka do sveta šoubiznisu vhupla už krátko po účasti v súťaži Superstar. Aj keď ju síce nevyhrala, do dnešného dňa je braná ako jedna z našich najlepších a najslávnejších umelkýň. Jej skladby sa totiž okamžite stali hitmi a dalo by sa povedať, že uspela viac, než ostatní účastníci speváckej súťaže. 

Celeste však rýchlo pochopila, že byť známou ma síce svoje výhody, no zároveň aj nevýhody. Jednou z nich je neustály drobnohľad médií, ktoré sa kedysi k samotnej speváčke správali skutočne grobiánsky. Nielenže komentovali jej vzťahy a súkromie, ale zároveň aj postavu a to, ako vyzerá.

Ejha, toto asi nechcela! Slovenská speváčka ukázala celulitídové stehno! 

...znel jeden z titulkov, ktorý zdieľala aj samotná Celeste. Aj keď sa k neetickému článku postavila s nadhľadom a povzbudila ostatné ženy, že mať celulitídu, strie, či iné ''nedokonalosti'', nie je žiadnou hanbou, práve naopak. Je to znak toho, čo naše telo zvládlo a ako sa zmene prispôsobilo. 

Takéto titulky, ako aj nezmyselné diskusie či komentovania však prispeli k tomu, že sa Celeste dlhé roky necítila vo svojej vlastnej koži dobre. Ako retrospektívne priznala, do dnešného dňa trpí body dysmorphiou (pozn. redaktora porucha, kvôli ktorej sa človek snaží zakryť/skryť časť seba, vidí ju totiž inak). 

,,Dlho bojujem s tým, ako vyzerám. Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opäť padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala som, že schudnem. Potom som si uvedomila že to je hlúposť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku aby som sa nemusela obliekať /riešiť čo na seba, aby som nemala potom pol hodinové depky kvôli tomu že rifle spred 3 rokov už nesedia. Viem, že to je blbosť. Viem, že mne a mojím blízkym je jedno, koľko vážim a ako vyzerám. Ale napriek tomu že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus a po prežití vážnej choroby spred 3 rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna,'' prezradila na sociálnej sieti Celeste. 

Článok pokračuje na ďalšej strane 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
15. júl 2024 03:19