instagram/ gabrielamarcinkova
StoryEditor

Krásna správa zo šoubiznisu! Obľúbená slovenská herečka sa stane dvojnásobnou maminou

03.03.2021, 12:00
Celebrity
Gabika Marcinková zároveň prezradila pohlavie bábätka.

Známa slovenská herečka, ktorá je už mamičkou 2,5 ročnej Emmky, priznala radostnú novinu v rádiu Jemné. Hudobníkovi Martinovi Mihalčínovi, ktorý pôsobí v kapele Helenine oči, by mala o pár týždňov priviesť na svet ďalšieho potomka. 

„To, že som tehotná, som zistila po prvom dni nakrúcania a bola som veľmi rada, lebo to tak bolo prudko plánované, že by bolo super, keby to tak vyšlo. Tie prvé týždne som sa vznášala na takom obláčiku šťastia, že super, a keď sa ma niekto spýtal, že ako sa máš, tak prvé, čo som chcela povedať bolo, že super, som tehotná, ale to sa nedalo, lebo prvé mesiace sa to nehovorí. No a potom prišli také tie komplikácie, že mi bolo trošku nevoľno, bola som unavená, ale vlastne kým je človek šťastný a všetko ide dobre, tak je to v pohode,“ priznala herečka v rádiu a dodala, že vedia už pohlavie. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Mihalčín (@mihalcinmartin)

Gabriela nosí pod srdcom chlapčeka, ktorému už dokonca stihli dať meno. „Áno, bude to chlapec. Zatiaľ ho voláme Jakub, ale už ho tak voláme dlho, takže asi to nezmeníme. Mali sme v hre dve mená a nakoniec vyhralo toto,“ prezradila ďalej a nám neostáva nič len zagratulovať. A popriať krásnej rodinke veľa zdravia a lásky!

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. júl 2024 07:17