instagram
StoryEditor

Sestry Olsenové kedysi dobýjali Hollywood: Čo je s nimi teraz?

19.12.2020, 15:00
Celebrity
Zrejme nie je človek, ktorý si nespomína na dve rozkošné, usmievavé dievčatká. Čo sa však s nimi stalo a kde momentálne pôsobia?

Na svete zrejme nebolo dievčaťa, ktoré by slávne sestry Olsenové nezbožňovalo. Mary-Kate a Ashley prvýkrát zažiarili v rodinnom seriáli The Full House, kde stvárnili postavu rozkošnej Michelle. V Hollywoode to funguje tak, že detské postavy bývajú obsadzované najčastejšie dvojičkami - aby sa predišlo prípadu, že jedno z detí nejakým spôsobom skomplikuje natáčanie, prípadne je príliš vyčerpané. Takto to bolo aj v prípade slávnych dievčat, ktoré svoju kariéru odštartovali naozaj rozprávkovo. 

Už krátko po tom natočili krásne blondíny niekoľko filmou s názvom Olsen Twins, ktoré rozoberali ich životné zážitky a mapovali ich spoločnú cestu v škôlke, škole, ale aj v osobnom živote. Tento raketový štart sa na nich však podpísal - aj keď už ako tínedžerky zarábali milióny dolárov, pravdou je, že na ne bol vyvíjaný obrovský nátlak, čo dievčatá zvládali horko ťažko. Ich úsmevy, na ktoré si diváci zvykli z televíznych obrazoviek, sa pomaly začali vytrácať a tak, ako jedna, aj druhá začala spoznávať zákutia slávy a šoubiznisového sveta. Paparazzi ich niekoľkokrát prichytili opité a istý čas sa dokonca špekulovalo aj o drogách či prípadnej anorexii. 

Z ťažkého obdobia sa však obidvom dievčatám podarilo dostať. Svet šoubiznisu sa však natrvalo rozhodli opustiť a momentálne sa venujú vlastnej módnej značke. Obidve momentálne žijú súkromným životom a odmietajú akúkoľvek publicitu, dokonca aj tú v podobe sociálnych sietí. ,,Nespadli sme do tohto sveta sociálnych médií. Nemáme Facebook ani Instagram. V podstate sme sa rozhodli chrániť,'' prezradili v jednom zo svojich exkluzívnych rozhovorov dnes už krásne dospelé ženy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa olsenobsession (@olsenobsession)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @angelinaisjesus

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
06. december 2023 04:48